Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lubrikant Durex cherry štípe

Príspevok v téme: Lubrikant Durex cherry štípe
Carol

Ahojte, neviem, ci je to len u mna, ale tento lubrikant prvu minutu po pouziti neznesitilne stipe a pali v posve, potom to je uz v pohode. Vela ludi vsak pise, ze tento lubrikant je najlepsi, tak neviem... Mate aj vy podobnu skusenosti? Ake znacky lubrikantov odporucate z hladiska pomeru kvality, ceny a mnozstva? Vdaka.

xD

no mam skusenost s cherry...a co ja viem.. mna to stipalo po paru minutach... ale.. vseobecne je to drist, lebo som zistila ze take zvlhcovaky ani nepotrebujem :P

Andreas007

no ten durex mraziva vasen mame s priatelkou asi dva tyzdne ale tak toto je nas prvi ale ako mne sa to paci len zimomriavky mam s toho :)

Dilaila

a co potom ten zeleny durex - mraziva vasen?? v tom je asi mentol alebo chilli..ale mne sa ten pocit celkom paci, este mat tak ventilator medzi nohami, nech to poriadne chladi...hmmm..

tens

no ja ho amm doma..s priatelom sme experimentovali asi mesiac..nestipalo to ale pocase sme obaja chytili niaku pliagu ..stale sme sa skriabali a trvalo to aspon 3 týzdne lez to prestalo ..doteraz sa musím smiat ako sme boli u nasich na obede a cítali si z pohladov ze este 2 sekundy bez poskrabania a asi umreme:D..odporucam ti neexperimentovat s lubrikantami pokail to nepotrebujes..je to predca len dalsia chemikália telu neprirodzená..

mrs.x

tiež používam tie najdrahšie lubriganty s liečivými účinkami...skúsili sme ich už viac a žiadna zmena...

avšak..je lepšie ked lubrigantom potriete partnera ako by ste si ho mali nanášať do seba (vlast.skúsenosť) ...a najlepšie sú stredne lacné, bezfarebné, neparfúmované a bez chuti...!!! ;)problém? preto teda neskočíte na zmrzlinu a na sex sa nevykašlete?=D

AdamKrt

Chod do lekarne, tam maju tiez lubrikanty. Alebo do nejakeho erotickeho, intim shopu...

Inak, mozes byt alergicka na nejku zlozku lubrikantu. Neviem, ci pouzivate prezervativ. Ak nie a ani Pharmatex, tak som pocul, ze vela ludi si pochvalovalo aj detsky olejicek...

jaau

Presne viem o com hovoriis...aj mna stipal jak hovado...ale mam pocit ze to bolo preto lebo ma priatel prstoval najskor len tak na sucho....a potom ten gel stipal...ale inak ked je susulka okej,nepodrazdena tak nestipe...aspom teda ja mam takuto skusenost....ale je fakt dobry,klze to paradne...sme mali aj ten velky,co ma byt aj masazny ale to skor lepi akoby mal lybrigovat....
ja len tolko :-))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lubrikant Durex cherry štípe - Fórum - ZDRAVIE.sk