Zablokovanie tel.cisla, aby viac nevolalo

BIG D

prosim vas mohol by mi niekto poradit nejaku aplikaciu co nepotrebuje android a ani pristup na internet alebo priamo na nete ci by sa nedalo zablokovat telefonne volanie pre nejaku osobu moj telefon je nokia x3-02,5 dakujem ak sa niekto ozve :)

machula554

ak mate android stiahnite si avast mobile security v nom date filter sms a volanie a mozte zablokovat sms aj volania skrytych cisel neznamych cisel cisel v kontakoch atd nastavite si odkedy dokedy a vec vyriesena :) sms mi nechodia ziadne ale cislo od dotycneho mi ukaze ze mi vola ale hned sa aj zrusi

Vojtoo

Na androide to mozne uz je..
napriklad tu
play.google.com
alebo alternativne, staci tam hodit "call blocker"
ale aj tak im mozete ist rozbit hubu :) to este nezmanena ze je to zakazane :D

xeros

To nieje sranda keď ti niekto furt volá a píše že aby si zomrel alebo tak,,, už 7 rokov mi jeden bývalí furt nedá pokoj, zmeniť číslo, nepomôže ... polícia SR koná len pri ublížení na zdraví ,,, je to dosť na nervy neprajem to nikomu, ale jemu by som jedno priala.....

yanny87

Tak stiahol som v obchod play[aplikacia na stahovanie v sys.Android HTC] blacklist a pridal tam to cislo dufam ze uz teraz otravovat nebudu :P

beb

Ako vraví lost, ak sa dá zdvihnúť, ale nekomunikovať, aj to rádio je dobré, ak sa nedá, nedvihnúť, veď isto ho to po čase prejde.

lost

ja by som to zdvihal vzdy a bud si z neho robil srandu, alebo mu ten mobil prilozil k radiu (popripade domacemu zvieratu) nech si s tym pokeca... najidealnejsie je, ak vola z orange do tmobile, dalo by sa na tom aj zarobit :D

uhlie

Zavisi aj od mobilu. Ak mas nejaky lepsi mobil, tak sa tam da urcite urobit nejake makro, ktore zablokuje konkretne cislo, alebo ho automaticky zlozi.