Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krem na tvar Marina

eddy2611

Nie je to čo bolo. Obsahuje minimálne 3 zdraviu škodlivé látky napádajúce imunitný systém. Okrem toho obsahuje Petrolatum (Petroleum), ktorý je v EU zakázaný.

Radukano

Tak názorov je tu dosť, ale ja si myslím, že treba vyskúšať, som muž, mám extrémne suchú pleť, jedinný krém, ktorý mi pomohol bola MARYNA, je pravda, že aj NIVEA je super, ale MARYNA mi vyhovuje a už roky...

DaveXXX

Ja tento krem použivam fuuu...už asi od 15 rokov??? A mám 29r. Možem si povedať že si nepamatam kedy som mal naposledy vyražku. Neviem či je to kremom ale mne vyhovuje lebo mám suchu pleť. Niveu ani Dove nemusim ale toto mne osobne celkom vyhovuje.

glassi

Tak pozor, Marina je skutiocne dobra. Je to zakladny krem, bez kadejakych voni, pridavkov a pod, ktore nie su vhodne pre kazdeho.
Moja kamoska bola kedysi na nejakej party, poriadanej urcitou kozmetickou spolocnostou a tam sa jedna z ich zamestnancov preriekla, ze marina je jeden z najcistejsich kremovs akymi sa stretla.
ja ju pouzivam do dnes, mam 50 a plet perfektna. Nikdy som nepouzivala ine , drahe... a pod.
Jedna z mala veci , ktora zostala zo sociku. A za sociku musim povedat, bola lepsia kvalita mnohych vyrobkov.

mio

Prečítajte si jeho zloženie, hneď druhá a tretia ingrediencia: Parafinum Liquidum a Petrolatum sú ropné deriváty..takže asi až také dobré si na tvár nedávate..však vygooglite si

Leela333

To je len genetika, pochybujem, že s tým ten krém niečo má ;-) Mne napríklad strašne podráždil pleť (tak ako väčšina kozmetických výrobkov), ale ani mi nevyhovoval konzistenciou. Taká hutná a mazľavá...to už radšej Niveu Soft.

FISKA

no by ste sa čudovali, ale moja kamoška ma 24r, nelici sa sice, ale marinu na tvar a ruky pouziva, odkedy ju poznam, co je asi tak 8-9rokov.. a plet ma ako babo... vobec nema vyrazky.. ruky ma jemne.. proste marina krem nesmie chybat v jej kabelke :)

myslim, ze kazdy krem je len o tom, ako si plet zvykne..
napriklad ja som dlhe roky pozivala Dove, potom som nejak presla ku Nivea Soft a teraz sa na iny ako Nivea Soft nemozem ani pozriet... pritom Dove predtym bol tiez uplne super.. ale proste plet si zvykla na niveu a ked pouzijem nahodou iny, da mi to patrične najavo :)

Marika17

Myslím si, že krém Marína už patrí do minulosti. Ja by som si ju na tvár nedávala, možno tak na ruky alebo žeby nohy:-)).

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krem na tvar Marina - Fórum - ZDRAVIE.sk