Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrčka na stehne veľkosti hrášku

Príspevok v téme: Hrčka na stehne veľkosti hrášku
rejocka

Ahojte,môže mi niekto poradiť,môj manžel si našiel hrčku na stehne,je veľkosti hrášku,dá sa normálne chytiť a je tvrdá,jasné,že ideme k dr.len teraz sú dovolenky do polovice januára,tak ak má niekto nejaký podobný problém,tak prosím vás napíšte,že z čoho to vzniká,ako sa to lieči,či to musia chirurgicky odstrániť,či to nemože byť nádor.vďaka

rejocka

Ahojte,tak dnes tú hrčku manželovi ambulantne vyberali a posielali na cytologiu avýsledky budeme vedieť o týždne,snáď bude všetko ok.pekný večer

rejocka

Ahojte,no tak sme dnes boli u dr.tak manžel má D23.5-neurofibroma seu lymfatická uzlina-vo štvrtok mu to idú vyberať a potom posielať,do vtedy sa zbláznim,nevie mi niekto bližšie povedať,niečo k tomu,kým prídu výsledky?vďaka

rejocka

Ahojte,ďakujem,snáď to budú tie tukové,má takú aj na chrbáte no tá je dovonku,tá v stehne je vnútri a nieje bolestivá a to si ako myslela,že roztláčať,je to dosť tvrdé a to sa nič nestane?vďaka a pekný večer.

arabela23

moj znamy mal tiez tieto hrcky. Mal ich na rukach, boli tukoveho charakteru a nevedel ako to riesit, robili sa mu dost casto a isiel na chirurgicke odstranenie. Neskor mu lekar odporucil tieto hrcky rukami roztlacat este v zaciatkoch.
Pekny den

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrčka na stehne veľkosti hrášku - Fórum - ZDRAVIE.sk