novynette a prva menštruacia

levicaaaaa

lenočka: mne chodí menštruácia pri užívaní HAK vždy až na 4. deň. na začiatku som brala tiež práve spomínané Novynette, a keď som ich brala úplne prvý krát, tiež som mala nervy, že už 4. deň a menzes nikde ale nakoniec práve na ten 4. deň prišiel. teraz síce už beriem Yadine, ale stále mi to chodí na 4. deň... niekedy doobeda a niekedy až ma večer... podľa mňa, dnes ti to príde ;))

lenočka

ja som brala skoro 3 roky belaru a vždy ako hodinky na 3.den kramy...potom som si dala na rok pauzu s antikou tak som aj veci vela pozabudala a teraz ked mam tu novu tak nevem no....tak preto som stresovala že 4.den a nič..ale hadam to prijde..ved tabletky osm brala poctivo...

Faith

...:-) len buď pokojná, stres je sviňa..:-) ja som zas teraz riešila podobný problém.. už vyše roka beriem ANTI a vždy ako som písala dostanem Menštruáciu ráno v sobotu a dnes po vyše roku som ju dostala v piatok večer.. nikdy to tak nebolo..tak som sa trošku zľakla ale tak pripisujem to zvýšenému stresu pretože v poslednej dobe som ho mala dosť veľa..:D:D tak teraz budem čakať ďalší mesiac či to tak bude aj potom..:D:D

Faith

tak ja som sa takto zľakla pred rokom.. :D takže poviem ti ako to je u mňa vždy doberiem tabletky v utorok a v sobotu mám menštruáciu.. čiže na 4 deň, počkaj ešte deň možno dostaneš a keď nie tak choď pekne krásne ku gynekológovi/gynekologičke pretože len ten/tá ti vie dobre poradiť..:-) ale nestresuj.. :-)