úraz hlavy a následný epileptický záchvat

Príspevok v téme: úraz hlavy a následný epileptický záchvat
lila123

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o pomoc v prípade môjho stýka, ktorý mal ťažký úraz hlavy spojený s krvácaním do mozgu, keď sa z tohto stavu ako tak spamätával, dostal silný epileptický zachvat po ktorom išlo všetko odznova a prestáva mu okrem iného fungovať ľavá polovica tela. Preto by som Vás chcela veľmi poprosiť o radu, či nepoznáte VÝBORNÉHO ODBORNÍKA NEUROLÓGA na takéto prípady, najlepšie zo západného slovenska, ktorého by sme mohli osloviť.
vopred ďakujem za odpoveď

pedro747

Som tak tiež po vážnom úraze hlavy tak isto som mal problem s ľavou polovičkou tela.ako tak som sa z toho dostal bol som na neurologickom vyšetrení a povedali mi že epilepsiu nebudem mať nikdy že tam je iba poškodenie mozgu ktoré tam je vidno a že ten mozog sa regeneruje že je tam vidno tie zmeny na tom mozgu.po skoro 6rokoch som dostal epileptický záchvat v spánku.začal som brat lieky.po určitej dobe som sa dozvedel o jednej pani v trnave ktorá mi nasadila byliny a zdá sa mi že to pomáha beriem ich 1x denne 2hod.mimo liekov a 1/2hod.mimo jedla.takze doporučujem.