notebook

lost

4GB RAM = velmi OK
320-400GB HDD = tiez uplne pohoda, pokial nechces mat priliz vela filmov :)
DVD napalovacku ma takmer kazdy ntb, cie pohoda
osobne by som bral nejaky Core 2 Duo, predsa len je to novsia veria a dvoj jadro sa moze kedykolvek hodit :)
cize to staci, na take bezne ukony, aj programovanie, teda pokial tam nechces robit brutalnu grafiku alebo hrat najnovsie hry :)

hermiona2

ja som len chcela vediet ci su tieto parametre dostatocne na sucasnost pretoze vobec teraz nemam prehlad co ma mat aky vykon aby to dobre "slapalo" :)

lost

Ten moj predosli link je zly .. staci ak si tam vyberies tie poziadavky a zstane len 11 notebookov na vyber :)

popripade na x-computers.sk su aj take co nie su na alze (a niekedy lacnejsie s postou)

hermiona2

len ja ten notebook potrebujem hlavne na mensie programovanie a vacsinu znakov okrem pismen zadavam pomocou klavesovych skratiek kde sa pouzivaju cisla...bude to asi praktickejsie...lebo nemam nervy hladat vsetky tie bodkociarky a zatvorky na klavesnici :-D

datelinka

asusy sú veľmi dobré, ja mám teraz už druhý asus a som veľmi spokojná. mala som aj iné značky, a nevyhovovali mi tak ako tento.
a numerická klávesnica snáď nie je pre teba taká dôležitá. ak budeš potrebovať dlhšie pracovať, pripojíš si klasickú klávesnicu.