Liecenie na miczkiewiczovej

ShaulaThalit

resp. mala som bulímiu spojenú s depresiami...

depresie som mala skôr, bulímia mi začala ako následok depresie

ShaulaThalit

ja som sa liečila z bulímie...
keď som sa vrátila domov tak som si vážila všetko... po týždni som sa znova dostala do stavov... vracala som, atď...

levicaaaaa

kks, že mesiac zavretá... by ma šlahlo... a toto má človeku pomôcť? takýto prístup??? jak v ZOO k zvieratám mi to príde... ja sa ti ani nečudujem, takú scénu by som urobila aj ja...
len mňa by museli ale na začiatku veľmi silno presviečať aby som im dala ten mobil...

ShaulaThalit

nie, nepomohlo. veď stále mám hrozné úzkosti a depresie, ale vysrala som sa na to. lebo je to banda darmožráčov... len liekmi všetko riešia....

ShaulaThalit

a pchali do mňa samé lieky... antidepresíva, na spanie, na ukludnenie, atď... bola som doslova predávkovaná.

už vživote by som sa tam nevrátila, aj keď som sa tam skoro dostala znova..... a nie raz.

levicaaaaa

kks, fakt strašné, ako v base... :(( a ty Shaula si už v pohode??? pomohlo ti to liečenie natoľko , že už je to úplne ok ?

ShaulaThalit

ja som po dvoch týždňoch urobila scénu, že som si zbalila veci do kufra, postavila som ho pred dvere a kričala že ak mi nedajú mobil že odchádzam...
ale ma spacifikovali, dali mi tabletky na upokojenie, a trčala som tam mesiac... zavretá... nakoniec ma mama zobrala domov na revers, aj keď dr. hovorila, že nie som vyliečená, že v takomto stave by som nedokázala fungovať normálne

ShaulaThalit

livicaa: malo by sa to zmeniť, a za ten rok (ja som tam bola pred rokom) sa určite veľa vecí zmenilo.

ale inak záleží dosť aj od kolektívu, aj od obdobia, kedy si tam...

mala si tam určený režim, kedy si musela jesť, aj keď si nebola hladná. večierka bola o desiatej - o pol desiatej sme už museli byť v posteli a chystať sa na spánok ako to oni nazvali. ráno budík o 7:15, o pol bola vyzita, každý druhý deň boli sedenia kedy si mohla hovoriť s dr. o tom, čo chceš zmeniť, o výhodách, "trestoch" - to bola komunita...
na jedlo bolo 35 min. a aj keď si dojedla skôr, tak si nemohla odísť od stola, až kým nedoje posledný...
a to si predstav že sme tam mali babu, ktorá jedla po omrvinkách... doslova.

levicaaaaa

kks, no to by som si nedala asi so sebou robiť...že mobil za odmenu.. .ja si ho platím, tak si s ním budem telefonovať koľko ja chcem... šak to je režim jak v base...príšerné, malo by sa to zmeniť...