prečo sa neozýva

Príspevok v téme: prečo sa neozýva
kornelia1111

ahojte potrebujem pomoc.mám priatela sme síce psolu len 3 týždne ale nerozumiem práve teraz by to malo byť najkrajšie ale nie je msmesíce obaja študentia nemame tolko času na seba ale on mi nepíše ani 3 dni neozve sa neprezvoní vždy som prvá ja čo mu napíšm ale ked sme spou tak mi aj 5 krat povie ako ma lubi že som jediná prenho ako nechcem tak vela len trošku romantiky a zaujmu by nezaškodilo ale ked mu to poviem bude to robiť nasilu a to nechcem nerozumiem a trápi ma to

[zruseny2]

muzi su velmi zvlastne stvorenia a zrejme nikdy nepochopim niektore ich konania a najma naslednu argumentaciu..

tiez si myslim, ze ked ma dotycny dotycnu rad, tak jej napise sem-tam aspon tu sms aby aj ona citila, ze na nu mysli.. a odovodnenie ze ju nechcel cele 4 dni rusit pri uceni..

ten moj mi tiez podobne neozyvanie sa vzdy odovodnil tak, ze mal toho v praci velmi vela.. len nejak sa mi nechce verit ze keby clovek chcel, ze si nenajde tie dve minuty na 1 sms..

neviem ci fakt je to normalne alebo su to naozaj len vyhovorky.. ja sa priklanam k tej druhej moznosti, ale zas nechcem nikomu krivdit :-)

isabella

teda mne to aj tak pride ako nejaky oj.b
aj ked sa clovek uci, neuci sa 24hodin v kuse, dvojminutkovy telefonat, alebo sms na tom nic nezmeni...
sak pockaj este chvilu a on sa vyfarbi...

Kornelia1111

dakujem za rady ludia ako on sa nakoniec ozval po 4 dnoch a povedala som mu všetko že nechápem prečo sa neozvala tak a on že ma chcel nechať učiť a že sa nemám hnevať že na mna myslel a podobne tak uvidím ako to pojde dalej a ked to bude rovnaké tak to skončím nemalo by to zmysel

lefa

kornelia, ja som prežívala presne to isté, tiež mi hrozne vadilo, že sa mi partner vôbec neozýval, žiaden telefonát, sms-ka, či aspoň prezvonenie aj dva-tri dni. Vždy som sa mu ozvala prvá ja. A tak som vzťah po 2 týždňoch ukončila.
Porozprávaj sa s ním, povedz mu, že ťa to trápi a ak mu na tebe naozaj záleží a cíti k tebe to, čo ti hovorí, tak spraví všetko pre to, aby ťa nestratil. No ak rozhovor nepomôže, radšej to ukonči teraz, neira má pravdu, neskôr to bude bolieť. Držím palce..

neira

No tak to je jasne ze to nema vyznam...musis predsa vidiet zaujem z jeho strany.....nehaj ho tak radsej hned teraz ked ste spolu len 3 tyzdne....bude to menej boliet .....ja som mala takeho isteho a nehala som to zajst az na 2 roky a potom to teda fakt bolel ten rozchod..aj tak zistis ze je to na rit.Lepsie skorej a ked uz sama citis ze sa ti tam nieco nepaci tak co najdalej od takeho....on ete moze riesit hocijake ine.Keby ta bral vazne ozyval by sa ti kazdy den aspon prezvonenim ...a ak nie tak aspon na druhy den ale na 3.???To je chore...sak sama vidis ze to nie je okej..lepsie to nebude

isabella

povedz mu to na rovinu, ale podla mna to teda nie je ziadna slava, ked sa ani neozve pocas 3 dni...
a na slova by som velmi nedala, povedat sa da hocico, ale skutky su skutky a tie hovoria za seba...
ja by som z toho na tvojom mieste vycuvala dokial este nie si velmi namotana, potom by to mohol byt uz vacsi problem

Faith

takže ako prvé by som ti poradila aby si sa s ním o tom porozprávala.. tiež by si nemala byť len tá ktorá sa vždy ozýva daj mu možnosť aby sa ozval aj on.. a keď to neurobí tak je to dosť blbé... a tiež by som neverila tomu že mi stále tlačí do hlavy to že ako ma miluje a tak..mal by ti to dokázať aj inak.. slovám sa nie vždy dá veriť...