Problém - obezita

Príspevok v téme: Problém - obezita
Andrejočka

Ahojte, ak sa tu nájde niekto, kto chce schudnúť viac kíl, napr. ja by som potrebovala schudnúť min. 35 kg. Mohli by sme sa podporovať, vymienať si rady a nápady a chváliť sa úspechmi. My asi musíme postupovať inak, ako pri nepatrnej nadváhe, verím tomu, že sa to podariť môže. :-)

Denz

ranajky-najest sa poriadne ....babovka,suche kolace,croasant.... a kava.... nie mliecne.

Obed klasika....maso a zemiaky a obloha.

Vecera-zajest nieco s bielkovinou nie tucne nie cukry.

Cize ranajky by mali byt cukry....tie rozbehnu metabolizmus....nic mliecne,ziadna sunka nic.

Obed klasika.......

Vecera bielkoviny......tie potrebuje organizmus na noc.

pusinkalinka

ahojte dievčatá,
ja som sa tiež rozhodla chudnúť, potrebujem minimálne 30. začala som od 1.1.
Začala som 90 dňovú diétu. Pevne verím, že pomôže. Moja sesternica tak schudla 20 kg a vyzerá úplne super.
Ako postupujete? máte niečo lepšie, zaujímavejšie?

luciferka

takze ja som mala pred sviatkami 90 a teraz pocitam tych 92 urcite, k vahe nemam pristup najblizsi mesiac, nechcem drzat ziadnu dietu, ziadnu 90dnovku, skusala som, nabrala som vsetko spat, ked som zacala jest normalne,...., zacnem cvicit, postupne, nic rychlo lebo viemm, ze ked som nedockava a zacnem zhurta, tak isto aj skoncim,......, obmedzila som uz sladdke, tak uvidime, ako sa nam bdue darit, drzim vsetkym prsty

mimca75

ahojte, aj ja chcem schudnut aspon 15 kg. len vzdy ked zacnem, tak aj rychlo skoncim. nemam vobec pevnu volu. v hlave to mam jasne, ze chcem zhodit, len dat to do realu je velmi tazke. Tiez mam predsavzatie, ze zacnem od zajtra. uvidime........

ivka000

Caute baby aj ja sa k vam pridavam .hrozne som pribrala teraz cez sviatky a potrebujem zhodit rozhodla som sa od zajtra no uvidime.

Andrejočka

No ja tiež min. 30, a začínam od zajtra, ale po predošlých skúsenostiach sa neponáhlam, nebude to žiadna ryžová alebo hladovková diéta, ale komplexná zmena životného štýlu, tak nám držím palce.

luciferka

Ahoj andrejocka, ja potrebujem zhodit takych 30 aspon...., moze byt? ja uz mam vsetko nakupene, psychiku prichzstanu, takze od zajtra zacinam zit inak.....resp. uz som zacala v hlave.....