cakam babo ale...

Príspevok v téme: cakam babo ale...
sonicka3333

neviem ci je to spravna kategoria pre moj problem,ale skusim...
Chodila som s priatelom pol roka a boli sme trosku neopatrny a ja som nechcene a neplanovane otehotnela...asi 3 dni na to ako som sa to dozvedela som zistila ze ma priatel podviedol (nespravil to raz,aj ked trvdil ze vyslovene styk bol len raz ,no to uz ja nikdy nezistim a asi zistovat nechcem...nie je to vobec ospravedlnenie ale vraj to bolo alkoholicke a bez akehokolvek citu...).Pripustam ze v case ked to spravil sme mali malu krizu..A tak nastalo dllllhe dlllhe obdobie rozmyslania,ospravedlni,placu,slubov,....nakoniec som sa rozhodla ze si babo necham...a priATEL MA NEZAVISLE od toho poziadal o ruku...a ja som povedala ano...je to sice teraz tak ze rozhodla som sa tak by som si mala stat za svojim ale aj tak mam stale obavy ze to urobi znova ( a to uz by asi velmi bolelo vzhladom aj na babo..) a navyse ma nici predstava co vsetko robil s niekym inym...chcela by som pocut nezavisle nazory,pripadne skusenosti (prosim bez zbytocnych hlupych komentarov)inych...
A este by som bola velmi vdacna za nejaky kontakt na dobrueho psychologa,psychologicku v danej problematike v Ba... :)

leerka

isabella, ahoj, ty ako sa mas . dlho som o tebe nepocula..aj som ti skusala pred neakym casom pisat, ale stale si mi neodpisala ..... tak ak tu budes, prosim ozvi sa ..diky ahoj

soffa

neber si ho!ak to uz urobil viac krat budes lutovat.to ze cakas babo,je fajn.ved kolko je slobodnych a zaroven stastnych matiek?vela.to ze ta podviedol v alkoholovom opojeni nie je dobra vyhovorka.

isabella

tak s tym pokaslanym zivotom tiez nesuhlasim, ale tiez radim aby si si ho hned nebrala, ja by som mu uz asi verit nedokazala a ked zistits, ze mu nedokazes zasa plne doverovat, tak sa to rozpadne, lebo to nezvladnes, na to musis byt velmi silna osobnost a nikde nemas zaruky, skor je tam vacsia pravdepodobnost, ze to spravi znova ako to, ze to uz nespravi...
keby si necakala dieta, tak ti rovno radim vykaslat sa na neho, ale takto je ta situacia ovela komplikovanejsia, takze jasne ti poradit neviem, len cakaj a uvidis...

0vecka

2 rela nemyslim si ze mat dieta je pokaslany zivot ... dalo y sa povedat ze mat deti je zmyslom zivota a urcite lepsie skoro ako vobec

rela

Mat dieta s niekym je oooooovela vacsi zavazok ako sobas. Hlavne s 20 rocnym chalanom, co tipujem, ze nema vela majetku, takze ci si ta zoberie alebo nie, o prachy ho nepripravis. Konala si velmi neuvazlivo, v tvojom veku si mas pravo uzivat, ale aspon o antikoncepciu si sa postarat teda mohla. Hlavne, aby si nemala nejaku pohlavnu chorobu... Pokaslala si si zivot, mozno spolu zostarnete, ale je vacsia pravdepodobnost, ze statisticky budes len dalsia slobodna mamicka... Mozno to znie tvrdo, ale je to realita.

sonicka3333

Vdaka za rady,vidim ze este viem rozmyslat aj triezvo lebo so svadbou som urcite chcela pockat minimalne rok uz len pre pocit ze si niekoho neberiem kvoli dietatu ale kvoli niecomu inemu...
A neviete nejaky kontakt na dobreho psychologa? :)

meggy10

je to prasa keby som sa to stalo mne urcite by som ho nezniesla v mojej pritomnost a urcite uz by som nechcela mat s nim sex, lebo stale by som mala pred ocami ako sa hemzi s inou. si dost v neprijemnej situacii a daj mu to pocitit a so svadbou pockaj, mas cas.

jajka001_

veľmi sa nepoznáte, zatiaľ sa neprejavil ani ako príliš verný alebo zodpovedný - ak môžeš, počkaj so svadbou, ak zistíte že je schopný fungovať ako otec, môžete sa vziať aj neskôr

luciferka

Ahoj, moj nazor je taky, ze to bude fajn, pokial si ty silna. pretoze sa ti budu vynarat stale tie obrazy a budes mysliet stale na to ci to nerobi zase a mozno ani nebude, pokial budes paranoidna, stale sa budete hadat........, pokial si si ista ze to zvladnes prekonat tak fajn...., vyhladaj psychologicku, a neviem, ale ja by som si ho hned nebrala za muza, mne to pride take ze sa citi vinny, tak len preto ta poziadal o ruku.....