Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrcka v bradavke?

Verrum

Ježiš baby! Veď keď sme v puberte tak máme hrčky všade...:D Ja to mám po celom prsníku hlavne v okolí bradavky, a niekde na prsníku mám niečo väčšie(hrča to neni) na druhom nie, niekedy ich mám citlivé, niekedy ma bolia, .. sú to mliečne žľazy, hormóny.. netreba si to dúriť .. prsník ty rastie... a rakovinu prsníka mať "deti" nemôžu...:))

Gerge

Nemusite sa nicoho bat ja som mal tiez hrcku v bradavke na lavej strane ked som mal 13 a za 5 mesiacov to zmizlo :) Teraz mam 14 a zase mam hrcku na pravej bradavke uz mesiac :D To nevadi to zmizne :D

kamila13

Mám rovnaký problém .. ešte včera som nič nemala .. mám 13 rokov ..puberta.. bolí ma z toho celý prsník .. toľko som sa vyplakala pre to až som to povedala mamke a zapla pc .. kde som nasla toto .. potrebovala by som poradit ale dobru radu mi dala aj mamka .. mala to počas mojho kojenia a doktor jej dal na to tabletky .. zmyzlo jej to .. ja už naozaj neviem co robiť ..

Vitaliy

Ahojte. Mám taký istý problém a moji dvaja kamaráti v puberte taktiež.

Mám 12 rokov. A od začiatku puberty neviem kedy presne sa mi to zjavilo pod bradavkou.

Mizne to spontánne alebo s tím treba ísť k doktorovi?

Hýbalo by sa to(keby , že chcem) čo značí , že ide o benígny (nezhubný) ...

PLS HELP ME!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrcka v bradavke? - Fórum - ZDRAVIE.sk