odlucenie

Príspevok v téme: odlucenie
alika

caute vsetci, mam priatela, ktory na zaciatku januara odisiel na rok do Afriky, zatial to s prestavkami zvladam celkom fajn, ale mam fazy, kedy je to fakt dost zle... je v dost rizikovej oblasti, co sa tyka chorob aj celkovej bezpecnosti...spojenie je vacsinou o nicom.tento tyzden som napr. vobec nemala o nom ziadne spravy, niekedy mam pocit, ze sa z toho zblaznim. velmi ho lubim, je to pre mna chlap na cely zivot, o tom vobec nepochybujem, o to viac je to krute. ma niekto z vas s niecim takym skusenost? ako to zvladat?

marika30

No to dufam aj ja...uz som sa dost naplakala prenho a preto ze mi neveri. Ked mu dohovorim a som nanho nahnevana tak max dva tyzdne je klud ale pri kazdej prilezitosti to vytiahne. nemoze verit ze som tam nikoho nemala...Neviem uz co robit niekedy :-(

alika

marika, dufam, ze to nejako vyriesite, bola by skoda keby ste si znicili vztah, po tom vsetkom, co mate za sebou, budem drzat palce..

xyxy

Tak vidíš, našla sa ďalšia dobrá duš, ktorá Ti drží palce.Aj Tebe pekný večer, alebo dobrú noc? Nedalo mi aby som sa ešte neozval.

marika30

No jasne vydrzalo to, ale u nas bol skor problem v dovere...Ale prekonali sme to, ale teraz sa dost casto hadame, ze co som tam asi tak robila...Ci som ho nepodvadzala a to mi dost ublizuje...No verim ze ti tvoj priatel pride domov zdravy a vasa laska bude pokracovat!

alika

ahoj marika, sme spolu 3 roky, neriesim to , ze by sme to nevydrzali..naozaj si myslim, ze to pojde, skor sa o neho bojim...vam to asi tiez vydrzalo, ak som dobre pochopila..tak super

marika30

alika a ako dlho ste s priatelom? Je to super ze si sa odhodlala to vydrzat, lebo to je to hlavne. Ja som bola za pracou v anglicku skoro rok, a priatela som mala doma. Chce to velmi vela dovery a lasky, a tu ako tu tak citam vy dvaja mate. drzim palce :-)