odlucenie

Príspevok v téme: odlucenie
alika

caute vsetci, mam priatela, ktory na zaciatku januara odisiel na rok do Afriky, zatial to s prestavkami zvladam celkom fajn, ale mam fazy, kedy je to fakt dost zle... je v dost rizikovej oblasti, co sa tyka chorob aj celkovej bezpecnosti...spojenie je vacsinou o nicom.tento tyzden som napr. vobec nemala o nom ziadne spravy, niekedy mam pocit, ze sa z toho zblaznim. velmi ho lubim, je to pre mna chlap na cely zivot, o tom vobec nepochybujem, o to viac je to krute. ma niekto z vas s niecim takym skusenost? ako to zvladat?

alika

ahoj to ma velmi mrzi...a ako dlho to trva odkedy je taka odmerana? +++ ma pravdu treba spravit vsetko mozne aj nemozne, aby si ju dostal k lekarovi...po 13 rokoch vztahu, ved to preboha nemozete nechat takto skoncit....velmi ti drzim palce, aby to ziadna rakovina nebola a vsetko dobre dopadlo

+++

boze, to mi je fakt luto, a nie je vobec ziadna sanca dostat ju k lekarovi? kolko ma rokov? ona je v Afrike a ty si na Slov.?ja by som spravila vsetko mozne aj nemozne, aby som ju k tomu lekarovi dostala, ved keby sa nedajboze aj ta rakovina potvrdila,tak to nie je automaticky rozsudok smrti, ale ked tam nepojde, tak ta neistota je casom podla mna este horsia ako priserna istota a mozno to ziadna rakovina nie je...nemas na jej rozhodnutie ziaden vplyv?

anonym_1223

Moja životná láska pracuje tiež už 2 roky v Afrike. Prežívam tu veľmi kruté chvíle bez nej. Vyše roka som tam bol s ňou. Po 13 rokoch láskyplného vzťahu mi zrazu prestala písať milujem ťa a trvala na rozchode. Letel som za ňou, vraj stretla iného, s mojimi vlastnosťami... Blbosť... čoraz viac cítim, že to urobila preto, že si myslí, že má rakovinu a chce aby som na ňu radšej zanevrel, lebo vie, že neviem bez nej žiť... K lekárovi ju nedostanem, keby jej to potvrdil ako fakt, neuniesla by to...

alika

no tak drzim sestre palce,aj ja som na konci aprila:-)) neboj nejak to zmaknes s tymi maturami, ved mas predsa motivaciu:-))a potom to bude super, budes mat po maturach a stretnes sa so svojou laskou...neviem, ci som taka silna, ale ked clovek musi, tak zatne zuby a proste si tym prejde... viem, ze nie je vobec lahke najst toho spravneho cloveka, on nim je a preto mi to vsetko stoji za to...neboj vsetko bude ok

joja2

no ja už iba musím zmaturovať a hneď pôjdem za ním.. teda ak zmaturujem.. strašne sa bojím, že ak dačo náhodou pokašlem, tak nebudem môcť za ním ísť.. sloh nejak napíšem, ale keďže chodím na OA, tak mám aj praktické matury a to súvislý príklad z účta plus nejaké ekonomické civčenia.. a tých sa hlavne bojím.. no, čísla mi boli vždy cudzie.. a ústne tiež už dáko zmáknem hádam.. len vravím, mám až panický strach z tých praktických.. ale hádam to dobre dopadne.. a s tým bábom ti držím palce, moja sestra má termín na koniec apríla.. sa tak teším na to malé.. ono nám to hádam rýchlo zbehne.. ale ty to máš isto ťažšie ako ja, tak neviem, čo tu nariekam.. by som sa asi psychicky zosypala, keby mi na rok odišiel.. musíš byť strašne silná osôbka..

alika

a vidis, ze to nakoniec nebude az take zle, ono to rychlejsie ide, ked je clovek niecim zamestnany...vy asi chcete spolu niekam odist, nie?

alika

no to by som aj ja rada vedela,ja uz radsej neplanujem,lebo ani ten Sudan nebol v plane a vidis...u nas sa to tak vselijako toci...ale sme zasnubeni a chceli by sme sa zobrat, ked sa vrati..ja uz mam 28 a frajer je este starsi odo mna, takze my uz velmi nemame na co cakat....a chcem babo...

joja2

alika, práve mi prišiel mail od neho.. síce len pár viet,ale aj to poteší.. dnes som bola konečne v škole a musím povedať, že ked som medzi ľuďmi, tak mi je omnoho lepšie.. a dnes som akurát dostala kazetu zo stužkovej a ked som nás videla spolu, aký sme tam šťastný, tak som si povedala, že toto už mám na dosah ruky, len treba dačo pre to vytrpieť.. a tebe moc držím palčeky, neboj, ved je zaočkovaný, tak sa mu nič nemôže stať.. preto sú vymyslené vakcíny.. moc vám držím palce.. a ak sa môžem spýtať, čo plánujete, ked sa na nový rok vrtái?? pôjdete niekde spolu do zahr?

alika

jojka, 4 den to je este stale cerstve, ale ako sama pises je to uz lepsie ako ten 1 alebo 2 den, tak vidis, ze cas pracuje v nas prospech, aj ja si to stale vravim, ked prejde dalsi den, zasa si o kusok blizsie k stretnutiu s nim....nejak sa nas tu dost zislo v poslednej dobe, ten moj mi pisal, ze im tam prave vypukla cholera...no co mam povedat? on je nastastie zaockovany, ale aj tak, je to "uzas" pocit...