odlucenie

Príspevok v téme: odlucenie
alika

caute vsetci, mam priatela, ktory na zaciatku januara odisiel na rok do Afriky, zatial to s prestavkami zvladam celkom fajn, ale mam fazy, kedy je to fakt dost zle... je v dost rizikovej oblasti, co sa tyka chorob aj celkovej bezpecnosti...spojenie je vacsinou o nicom.tento tyzden som napr. vobec nemala o nom ziadne spravy, niekedy mam pocit, ze sa z toho zblaznim. velmi ho lubim, je to pre mna chlap na cely zivot, o tom vobec nepochybujem, o to viac je to krute. ma niekto z vas s niecim takym skusenost? ako to zvladat?

xyxy

Alika, napísal som Ti ďalší mail, ale sa mi vracia.Naozaj som sa ťa nechcel dotknúť a ide mi len o kamarátstvo.Čo nové s priateľom?

sjella

milena: si na tom preeeeesne ako ja. ja dodnes neviem akz bol dovod. on mi ho ani nedal a sam nemal ten dovod.. len proste zabudol ze ma lubi. koniec koncov, nevideli sme sa 4 mesiace tak mozno len poterboval cas aby si spomenul. kazdopadne, teraz je to uz jedno. Aj ja som bola v stadiu, ze by som sa k nemu vratila a to aj napriek tomu, co urobil (totiz tam boli aj ine okolnosti). On mi ale nedal sancu aby som mu "odpustila" a "prijala" ho spat.este stale nie som z toho uplne OK, ale viem, ze uz by si tu sancu nezasluzil a chcela by som byt s niekym inym. len ten pocit co je vo vnutri.. to sa ani opisat neda :-((((( drzim ti moc moc palceky
ALIKA: spravne na to pozeras. ja som tiez neriesila, ci nam to vydrzi alebo nie, tiez som sa viac bala toho, co vsetko sa mu tam moze stat. ale, vezmi si to tak, ze stat sa mu hocico moze aj tu.. ak to tak nebicko chce aby sa mu daco stalo, tak sa mu to moze stat hocikde. ale ono to tak nechce :) a musis ho prosit, aby ti nanbňho dalo pozor. Ja ti budem drzat palce!!!!

alika

hej, ale ty vies ze ja tu na rozdiel od ostatnych bab, ani neriesim to ci to vydrzi alebo nevydrzi, verim, ze hej, skor sa bojim o tie vonkajsie priciny,ktore neviem ovplyvnit ako ta bezpecnost, choroby a tak... s tym nic nespravim...

alika

milena: chapem, ja som si tiez zazila, ako sa pomaly odo mna vzdaloval moj ex, a bola som hrozne nestastna, ale nic som s tym nevedela urobit...lasku si proste nevynutis..