Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Masturbovanie

Príspevok v téme: Masturbovanie
cccccc

Cafte, cital som tu uz skor vela tem, ktore hovorili o tom, ze casta masturbacia moze sposbit, ze ked budem starsi, mozem mat problemy s erekciou. Mam 16 rokov a masturbujem tak 5-6x do tyzdna, masturbujem preto, lebo som cital ,ze je potom mensia pravdepodobnost mat problemy s prostatou a samozrejme aj pre dobry pocit. Chcem sa opytat, ci 6x do tyzdna nieje velakrat. Dakujem za seriozne odpovede...

0vecka

2 lsot to je hovadina to je kao keby si povedal ze mal len milion pluvnuti ale bo milion litrov zaludocnej stavy... je to telesna tekutina ako krv ked odoberies a prezeijes to tak sa ti normalne doplni....

cccccc

to hej, lenze chcem si to este aj niekedy uzit s priatelkou :D teda ak si nejaku najdem, omg mam 16 rokov a este som ziadnu priatelku nemal a ani sa nebozkaval, a ano som na zeny aj sa mi pacia len su take drbnute, ze sa s nimi nieje ani o com rozpravat, normalne mi to chyba :( prepacte za moj citovy vylev ale chyba mi to. Mimochodom dik za odpovede

lost

Niekde som cital ze ma muz v "zasobniku" tak 50-60tisic "striel" :)

urobim aj matiku..

zacinas v 10tich, koncis v 90tke ..

to mas tak 2x denne... :D

cize podla mna problemy mat nebudes, ved si vezmi, nie si prva generacia co to robi ;)

Ale som zvedavy co na to povedia ti serioznejsi :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Masturbovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk