Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fialove koncatiny

Príspevok v téme: Fialove koncatiny
fialova

Dobry den, rada by som vas poprosila o radu. mam dlhodobejsi problem. fialoveju mi koncatiny. ked stojim, to 3 minut mam uplne tmavo fialove chodidla, aj lytka, ruky mam zas uplne biele. ked sa prechadzam, tam mi zas fialoveju ruky.. vyzera to dost strasidelne. ked si fialove nohy stracim, ostanu mi uplne biele biesta a hned sa doplnia krvou. velmi rychlo sa mi robia aj modriny. zijem v zahranici a nemozem ist len tak k lekarovi, rada by som vas poziadala o pomoc, ci neviete co by to mohlo byt, ci je to nebezpecne. nevydzrim ani dlho stat, hned citim tlak v nohach a ofialoviem uplne od pasa dole...

fialova

mira nemohla by si mi poslat link?... celkom by ma to zaujimalo. na vysokej som mala dva semestre o zdravej vyzive, dost vela o tom viem aj o cukre som videla velmi vela dokumentov, ale nikdy nie je naskodu sa dozvediet zase cosi nove :)

- mira

Je neuveriteľné pre mnohých ľudí, že tak primitívna vec ako sladkosti môžu zapríčiniť toľko chorôb, s ktorými si kapacity obložené titulmi nevedia rady. Nedávno som čítala Čínsku štúdiu a tam je vysvetlené, akým spôsobom sa tvoria výživové doporučenia a kto má na to vply. Odporúčam všetkým.

fenix1

tu ti nikto nepomoze,predpokladal som,ze je to vazne,ked sem pises,ale asi nie,ked dokazes s tym normalne zit
iste,kazdy mame svoj rebricek priorit

fialova

dakujem. a maly odkaz pre fenixa. zijem v usa, lekari su tu neskutocne drahy. bola som si dat vyzerat male znamienko 2mm, prisla mi uctenka domov na 1790 $, to len tak pre informaciu. domov zatial nemozem ist, ked pojdem, urcite pojdem k lekarovi.

fialova

dakujem velmi pekne, skusim. je to ozaj zufale a dost strasidelne. nevydrzim ani stat dlho, nieze by som nevladala, ale citim ako sa mi cela krv vali do noh okamzite a navru mi zily. snazila som sa najst o tom nieco na internete, ale marne. dakujem este raz

- mira

Toto spôsobuje extrémne uvoľnenie kapilár. Hlavnou príčinou sú sladkosti, ovocie, sladké nápoje, aromatické a povzbudzujúce látky, voňavé a rôzne extrakty, chemické látky v potravinách, ale i v kozmetike. Problémom môžu byť i čokolády , zákusky, oleje, mliečne výrobky na sladko.
Jedávaj hlavne celozrnné obilniny formou kaší, cestovín, placiek a pod. Zeleninu jedz tepelne upravenú a trochu kvasenej. Neochladzuj sa surovou stravou ani ovocím. Daj si občas rybu.
Masíruj si celé telo.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fialove koncatiny - Fórum - ZDRAVIE.sk