Myslite že nie som tehotná?

Príspevok v téme: Myslite že nie som tehotná?
jully

Brý deň.S priateľom mávame niekedy pohlavný styk taký,že zo začiatku je vo mne bez ochrany ale potom po chvíle si dá vždy kondóm.Ibaže menzes mi mešká už týždeň a stále nič.Robila som si test dnes ráno a vyšiel negatívny...a doteraz som mala cyklus celkom pravidelný,meškal najviac 2-3 dni,nikdy nie viac.Môže sa stať že mi zrazu začne vynechávať?Alebo stres?Aj keď som sa veľmi nestresovala,iba v norme.O tri dni si spravím ďaľší ale som taká vystresovaná stále...ďakujem za odpoveď.

jully

aluska

dakujem...no dneska keď som menštruáciu dostala tak som už pokojná :) myslím že mi meškala zo stresu alebo nachladnutia ale vyvolávačka pomohla...

aluska

ano citala..
tvrdis ze stale chodis na zachod, ze ta picha v podbrusku, ze mas iny menzes
blbost...stavim sa s tebou ze sa ti taketo nieco nestalo prvykrat ale kedze si si nemyslela ze si tehotna, tak si v sebe nehladala priznaky tehotenstva...teraz hocico co sa podoba na tehotenstvo je tvoj pripad
vsugerovavas si nieco co nie je pravda

to presne jak ked si clovek mysli ze ma nejaku pohlavnu chorobu...zisti si priznaky a hned si mysli ze ma pomaly vsetky pohlavne choroby lebo vsetko sedi na neho
blbost blbost blbost

jully

aluska

prečo myslíš?:) im detectifka :D ale tak noo...ešte stále je tam tá možnosť...čítala si si diskusiu?

jully

aluska

prečo myslíš?:) im detectifka :D ale tak noo...ešte stále je tam tá možnosť...čítala si si diskusiu?

jully

mrkvicka ...asi tak...dneska som dostala menštruáciu...ale nejaká je divná :/ viac do hneda a zatiaľ nie je veľmi silná...

jully

hej čítala...dúfam že bude všetko v pohode...:) ale myslím fakt že otehotnieť som nemala z čoho však?Dnes mi bolo poobede celkom dobre.Cítila som sa ako vždy...žiadna zmena...až na to že som sa celá vyhádzala...

mrkvicka12

to je dost mozne ze koli nachladnutiu ak si mala aj casto zachod a nic z toho skoro :D a tak citala si ze az na 14. den aj prisla :) takze vpohode ;)