pomoc so zabudnutou....

kamilka...

kočky, moc vám ďakujem. Zobrala som aj o 19.00... inak nie som zábudlivá, len sme mali uzávierky a niečo nesedelo. Vypla som budík a hľadali sme chybu ďalej. No zabudla som potom na ňu.

Tessy06

hehe :D myslím, že už stačí na túto tému

a ja sa obávam o liv99, ked bude takto brať hak, ako odporúča

levicaaaaa

filipka: šak sme jej už poradili...
len ja dúfam, že si to tu kamilka nájde skôr ako si tú dnešnú nevezme...

Filipka15

zle jej radis...
zober si aj dnes normalne,ako keby sa nic nestalo a dalej pokracuj v uzivani. Len ak budes mat sex,musis sa 7 dni chranit aj nejako inak- je tam riziko otehotnenia.
Ak neveris, napis do poradne www.antikoncepcia.com, tam ti poradia odbornici-gynekologovia,ale napisu ti presne to iste,co ja!

Tessy06

súhlasím s levicouuuuu :D
ešte dodám, liv99, žiadnou antikoncepciou nie si chránená na 100 %
a to nie je 24 hodín, ale 12 hodín, do kedy treba vziať dalšiu

levicaaaaa

liv99: by ma zaujímalo, kto ti takú somarinu vôbec aj dovolil napísať... !!! čo má 24 hodín spoločné s účinnosťou tabletky????? sakra, ja nenávidím, keď sa dakto nerozumie do problematiky ale radí odušu spasenú...

kamilka: postupuj tak ako sa postupuje v prípade zabudnutia tabletky v prvom týždni...
zober si aj dnes o 19:00 ďalšiu, ale NEZABUDNI SA CHRÁNIŤ ešte 7 DNÍ doplnkovou antikoncepciou (kondom, pharmatex )
ostatné dni (tzn,. zajtra, atď) pokračuj ďalej o 19:00.
takto sa ti neposunie cyklus o jeden deň, čiže menzes budeš dostávať tak ako doteraz...

liv99

dalsiu zober az zajtra, dnes uz nie, cas si postupne posun na 19.00, ked ti to tak viacej vyhovuje. napr. zajtra si ju zober o 17.00 atd. si 100% chranena, prezervativ netreba, posun bol mensi nez 24 hodin...