Kde najst priatelov?

ala 294

Akoby som o sebe počúvala, tiež je toto pre mňa veľký problém, už mám pocit, že to tak má byť a skôr dôverujem mojim ,,chlpáčom" (pes, mačka) ako ľuďom. Aj keď som si vedomá, že priatelia sú dôležití a o to silnejšie ma samota zasiahne cez prázdniny, voľný čas... Odkiaľ ste baby? :D

zuzic

no tak ja si zas moc neverim nikdy asi to mam v povahe:))) uz som sa vzdala ze nikoho aj tak nenajdem a skor sa uzatvaram do seba s chodievam sama co myslim ze tiez neni najlepsie:(

missy432

tak to ma mrzi, ja som take nic nezazila..ked ja uz si pripadam strasne trapne a vobec si neverim, co asi nevytvara dobre predpoklady na nadviazanie novych vztahov, ale nemozem si pomoct..:-)

zuzic

ja mam len 15...a kludne pis ja to poznam...vies najviac ma ranilo ked som raz poznala uzasneho chlapca...mala som ho velmi rada a on mna tiez...a moja "kamaratka" mu napisala nieco ja doteraz neviem co a odvtedy som ho stratila...a ona este s tym usmevom...strasne podle od nej nic som jej neurobila a ona ma pripravila o uzasneho kamarata...stalo sa mi to dost krat a uz neviem ci vobec dokazem rozoznat skutocneho priatela a len takeho pretvarovaca...no kde mam najst ludi ktorym nebudem ukradnuta a budu pri mne stat vzdy? nielen ked im to bude vyhovovat a potom sa vykaslu...to som este nevyriesila..nechapem kde sa hladaju..kde ich nasli ti ludia co maju tak vela priatelov? kde ich hladali ze ich tolko maju?

missy432

hej, to poznam..alebo niekto je ku mne strasne mily, aj spolu obcas zajdeme von a potom znicoho nic uz vobec neodpoveda na mejly..toto ale nechapem, to si nezasluzim aspon jeden mejl, ze prepac, ale nehodime sa k sebe ako kamosky alebo nieco podobne? prepac, zuzic, nemala som v umysle si tu vylievat srdce, ale uz je mi z toho nanic.. chodim na vysoku..ty?