Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bral niekto z vas vapnik ?ak ano hlasit sa!:)

Príspevok v téme: bral niekto z vas vapnik ?ak ano hlasit sa!:)
Vapnicka11

Od januara zacinam chudnut (160cm ,68,5kg)problem je v tom ze moje zuby su strasne citlive,odstiepuju sa ,a pod.Chcela by som si kupit Vapnik tabletky obsahujuce 300mg vapniku na davku.

No bojim sa,ze vapnik mi nakazi priebeh chudnutia alebo zacnem priberat alebo nieco.Nestresujem :)nebojte sa,len si chcem overit vase skusenosti a aj nazory ze ci ma vapnik nejaky suvis s priberanim alebo nie

TEDA,AK STE BRALI VAPNIK A PRIBRALI STE NAPISTE MI TO PROSIM VAS

samozrejme,nechcem sa davkovat strasne ,dohodnem sa s lekarom:)

[zruseny12]

VAPNICKA
na tvojom mieste by som si najprv zistila PRICINU-preco mam tento problem zo zubami a az potom by som zacala z VAPNIKOM...
pretoze ty brat vapnik mozes,ale ked sa ti niekde trati tak ho budes brat zbytocne- sice nemusi sa tratit,ale ked sa ti zuby stiepu tak niekede bude problem- moze to byt aj v tom,ze len mas vapnika nedostatok v potrave ktoru prijimas/
je vela moznosti,preco mas tento problem zo zubami...VELA STASTIA

calcbio

aka forma vapnika je najlepsia? myslim nejaku organicku.
no a tiez este aj vodorozpustnu aby sa ozaj neusadzal a netvoril kalcifikaty.
poradte farmaceuti a chemici

[zruseny12]

...ja mam dobre skusenosti z VAPNIKOM A RYBYM OLEJOM A VIT.D/od f.WALMARK-normalne sa da kupit v lekarni/-nepriberam...

Deee

denzitku mam raz za dva roky, ale polrocne zistuju vapnik z krvi, zatial som bola na denzitke dva-krat a v lete ma caka dalsia, takze zatial som relativne cerstvy pacient:-)

delphia

vsak ti ani nikto nevycita ze to robis z rozkose.
ale pri osteopenii nonstop suplementovat? ....mno ale ked lekar tak ordinuje, tak asi vie co robi.

Deee

delphia aj v lete...skusali sme aj vapnik bez D-cka v lete ked svieti slniecko, ale u nas je slniecka tak skromne a ja som stale v praci, takze to nesplnilo ocakavania

Deee

mam osteopeniu na chrbatiku v dosledku neliecenej celiakie...v preklade predstupen osteoporozy, mam to ako terapiu naordinovanu lekarom a chodievam na polrocne kontroly, verte mi, vapnikom sa nepcham z cirej rozkose

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bral niekto z vas vapnik ?ak ano hlasit sa!:) - Fórum - ZDRAVIE.sk