Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

feng suej, problem s umiestnenim posteli do izby

Príspevok v téme: feng suej, problem s umiestnenim posteli do izby
shirly

Bola by som rada, keby sa tu nasiel niekto, kto sa rozumie do feng suej. Kto neveri, nemusi tu pisat.
Ja mam problem s umiestnenim postele, respektive posteli. Teraz mam dva samostatne postele umiestnene pri sebe ako jednu velku postel. Problem je, ze jedna z nich je uplne, aj pozdlz pri stene. Odvtedy mam velke problemy a velke hadky asi s kazdym opacnym pohlavim. Naozaj ma pocit, ze je ten muz utlacany a ze ho obmedzujem. Co mam robit, nechat tie postele ako su alebo tu pri stene vyhodit a zostane mi len jedna, ale dostupna z oboch stran? Inak sa mi nezmestia, mam dost malu izbu. Predtym som byvala inde a postele som mala inak, ale takto sa mi teraz nemestia. V tom case to vsak klapalo s opacnym pohlavim, konkretne s byvalym.
Pripadne, co by ste mi poradili?
Velmi pekne dakujem.

Gerbil

Shirly,
moc sa nechávaš zväzovať formou a rituálom. Uvedom si, že to je len prostriedok, nie cieľ. Zariaď si svoju izbu tak, aby sedela s tzv. štyrmi tvárami božími a ži s láskou. Viac nepotrebuješ. Pamätaj na slová, že uškodiť nám môže len to, čo vychádza z nás, nie čo vchádza do nás.

shirly

Vdaka.
Mam tam obraz, kde je nakreslena aj rieka. Toto som nevedela a ani by ma to nenapadlo. A ak by som chcela obraz, co by na nom najlepsie malo byt? Musia to byt len kvety? Pocula som, ze vhodne su ruze, pivonie, mozno lalie a ake dalsie?
To s cistenim som uz pocula, uz som aj zacala dokladnejsie cistit. Uz aj tam, kde ludske oko velmi nedovidi.
Pri svieckach som trochu neista. U nich, kvoli laske musia byt v pare, ale v nasich koncinach sa dava parik sviecok na hrob. Neviemm, ci by som sa potom necitila ako na cintorine.
Mam tu aj sosku sameho chlapceka, tu dam tiez prec. Je sice od dobrej kamaratky, ale co uz.

monimoni

no, v prvom rade si pozri, ci nemas v izbe,kde spavate obrazy, motivy a pod. s motivom vody, jazera, more, .... ak ano, daj prec, lebo to do vztahu prinasa hadky, nedorozumenia

pootm sa postav do dveri svojej izby a pozri sa do praveho "horneho rohu izby, tam by mala byt zona lasky, partnerstva, kktoru ty mozes posilnit tym, ze na toto miesto das symboly lasky, (symboli pre teba) , fotky, sviecky, ruzeninove kamene, srdiecka.... ALE POZOR! vsetko v pare, cize 2 x svieska, 2 x srdiecko, fotka, kde ste spolu.....

no a nakoniec ta postel... musela by som vidiet ako presne mas izbu a postel v nej, mozno by pomohol nejaky ocistny ritual, vela spravia sviecky zapalene.... a nakoniec, nedas nic za to, ak skusis spat ty pri stene, ale asi by som riesila tuto situaciu vyhodenim jednej postele...

a...nechcem ta urazit, isto si cistotna zena,a le skus si poriadit poriadnev okoli postele, nemaj pod postelou ulozny priestor, prach...to vsetko skodi vztahom...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

feng suej, problem s umiestnenim posteli do izby - Fórum - ZDRAVIE.sk