Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečba rázovou vlnou

nata24

Treba vyskúšať dotykovú kyslíkovú infúziu v Trnave na Priemyselnej ulici 9/B 4PMedical . Priatel je barman a stale je na nohách čiže si to začalo pýtať daň v podobe bolestivých piet. Bol tam absolvoval 5 sedení a má pokoj. Rázová vlna boli len vyhodené peniaze a taktiež obstreky nezaberali. Ten kyslík mu zabral do druhého dňa a bolesti postupne ustupili :)

Romano

Presne tak, zbytocne vyhodene peniaze. Zaplatil som im vyse 200 eur a bez vysledku. Kupil som si na nete ort. vlozky Medicovi twin heels a mam pokoj. Urcite lacnejsia a hlavne dobra investicia.

Heatherka

zbytocne vyhodene peniaze, a ked je zle stanovena diagnoza pacientovi je este horsie a vyhodi za to nehorazne peniaze.

cejo

Prosim vas chcem sa spytat na to ze minuly tyzden v pondelok som mal razovu vln. a teraz v pondelok myslite ze by mi mohol pichnut doktor Injekciu s obsahom kortikoidov? ci by to nevadilo... pretoze to koleno ma boli stale tak isto...

RomanG

Liečbu rázovou vlnou poisťovňa neprepláca. Ja som absolvoval liečenie na zápal achilovej šľachy, bolo to 5 sedení, za každé som zaplatil 50 € a výsledok je nulový - rovnaká bolesť aj po 5-tich mesiacoch.
Druhú liečbu som absolvoval u iného doktora na bolesť pravého ramena, tam som za jedno sedenie zaplatil 230 EUR ale bolesť pretrváva aj po 3 mesiacoch. Takže môj záver je veľmi negatívny a predpokladám, že ak by to malo efekt, tak by to poisťovne možno aj preplácali. Ja som na túto možnosť minul takmer 500 EUR a nepomohlo mi to ani v jednom prípade.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.