Ako zvadzat muzov

Príspevok v téme: Ako zvadzat muzov
ariame

Cauko,

Mam 26 a chalanov som mala a mam dostatok ale aj napriek tomu si pripadam uplne hrozna v zvadzani chlapov. Vlastne som este nikdy nijakeho neskusala zviest.
Vacsinou ked sa na mna neaky pozrie tak ja sa pozriem inam, nikdy som neskusala neake pohlady a podobne...akym sposobom balite muzov,ako na to reaguju a co na nich zarucene plati?:)))

Mam kolegu ktory sa mi paci a asi aj ja jemu ked nastupil,novobec som sa s nim nebavila, nevratila mu pohlady a teraz sa bavi s inymi a mna to stve. Mali sme party a nahodou sme mali sediet vedla seba no ja som si presadla ku kamoske lebo som vobec nevedela o com by som sa s nim mala bavit a tak. Asi som to tym uplne pokazila.

ariame

tie komentare...to ste si mohli usetrit cas...

niekto aj s normalnou radou? alebo len decka co sa tu potrebuju naparovat?

uhlie

Ak si si presadla len kvoli tomu, ze ta nic nenapada, o com by si sa s nim bavila, tak podla mna ziadneho, trochu normalneho chlapa nezbalis, bo tym, ze si presadla si ho urazila, este si sa s nim ani nespoznala. SUhlasim, ze psychicky si na urovni 8-10 rocneho decka. A s tym sa vela urobit neda.

pomarancova

pride mi to ako prispevok z brava nic v zlom :-)))... ale na 26 rokov si trosku mimo :-)))... zaujimave co dneska ludia riesia :D

bingham

ty nemas 26 ale 13 :DDDD.....hmmm zaujimavee....ja cakam na zenu kedy da ona prvy pohlad...potom...len spolupracujem :DDD