Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

2010 chemická vojna - 3. svetova???

Príspevok v téme: 2010 chemická vojna - 3. svetova???
FISKA

z každej strany sa valia tieto správy...
som z toho zúfala, som poverčívá a este viac, ked predošle predpovede tejto veštice, čo predpovedala vojnu v 2010 uz vysli...
neviem si predstavit svoj zivot.. tuzim mat dietatko, ale je dobre priviest ho na svet, kde ho čaka mozno vojna? ak nebudem mat babo teraz, podari sa mi to este niekedy?
o bože... najhoršie rano mam dnes.. :(

lost

Inac uz existuju aj podobne tabletky ako v Matrixe, 15 tabletiek velkosti (priblizne) vitaminu C a clovek prezije a ma energie ako keby jedol bezne jedlo :)
instantna strava do vacku na mesiace :D

Udajne sa takto niekto aj 4-6 mesiacov stravoval a mal zdravotny stav v poriadku..

lost

millli - mne sa tiez par krat snivalo ze je 3. svetova, napr ze na BA padla atomka a skovaval som sa za stromom :D

ale v pohode stacia 2 hodiny, ved taky kratky koordinovany atomovy utok je dnes clekom jednoduchy :D

osobne by som chcel radsej tue atomky.
1. Je ich aspon vidiet, chemiu vacsinou nie
2. Zabiju instantne, teda pokial som vo vybuchu

Ale na druhu stranu chemia zachova vsetky pamiatky, budovy a cennosti, cize myslim ze siahnu radsej po nej, aj vzduch sa vycisti, proste je to (aspon dnes) najnechutnejsia forma vojny..
Dnes je to uz onicom, ludia kliknu na gombik a miliony ludi tym zabije.. Ferovejsie bolo v stredoveku :D
I ked dnes vyhra asi len ten co ma peniaze alebo moc :)
alebo kto pouzije zakernejsie metody :D

Ktovie kde by bolo najbepecnejsie.

Ale raz som pocul ze ked padla atomka na Hirosimu, tak bol tam jeden potapac a ked vyliezol z vody uz bolo po vsetkom, to musel byt zaujimavy pohlad z jeho oci..

AdamKrt

Bojim sa, ci to uz nahodou nezacalo. Strasny smrad, potom sa to trochu ukludnilo a zase strasny smrad. Ale pozeram, ze to len psisko ma problem s vetrami :-D

millli

Pre shaula, preco jodid draselny? Co sa tyka tej 3. svetovej vojny, niekde som citala, ze by mala trvat len 2 mesiace. Niektori dnesni ludia vsak hovoria, ze by mohla trvat len 2 hodiny, aj menej. Ak by som si vsak mala vybrat, radsej zahyniem hned, rychlo, bez bolesti, napriklad po vybuchu, ako byt napadnuta chemickou alebo biologickou zbranou a tyzdne ci mesiace sa trapit a pomaly zomierat.

millli

Mne sa snivalo tuto noc, ze bola 3.svetova vojna. My, ako obycajni ludia sme sa skryvali za roznymi murmi, ktore boli postavene v meste. Zaver sna bol, ze muzom zacali rast svali a vyzerali ako kulturisti. Sibnute, nie?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

2010 chemická vojna - 3. svetova??? - Fórum - ZDRAVIE.sk