Mam sa nad tym zamyslat alebo nie??

Príspevok v téme: Mam sa nad tym zamyslat alebo nie??
edusa

Chodim s priatelom dva roky aj dva mesiace,medzitym bola pauza nejake tri mesiace...
Chcem sa opytat,si mam stale nad tym uvazovat,alebo to pustit z hlavy....Moze kricat a nervacit priatel,ked som meskala,ze som ho volala do kostola so mnou,alebo nadavat mi ked je nervozny dokonca v rozculeni poslat do p.....

dakujem za pomoc.

janka24

Vo vztahoch žy nastavaju problemy, ale vačšinou si ich dvaja vyriešia nejakým kompromisom-ako napríklad ako budete a kde chodit-raz do vás ,raz do neho...z tvojho pohladu mi to pride ,že ti vela rozkazuje..ak aj to zle vnímam... každa osoba je slobodný človek a tým, že s niekým chodiš ešte neznamena ,že si jeho majetok. Nebud slaba povedz mu, že si neželaš žiadne nadavky z jeho strany na tvoju osobu ani nejake prikazy alebo obmedzenia. Predsa si možeš ist na nakupy so sestrou. Tak sa to vtedy zamotalo no a čo? Su predsa doležitejšie veci ako sa rozčulovat, že si bola so sestrou.A to sa s nim chceš donekonečna natahovat?

edusa

Samozrejme,ze zamyslat sa da iba rozumom,nie srdcom...som to mozno zle napisla,vyjadrila sa..zlozite je ked srdce citi tak inac a rozum kaze...aaa...a takto to bezi uz asi tie dva roky...uz neviem,som na rozklad niekedy z toho,co sa udeje v mojom zivote v poslednej dobe..napr...bola som 2.1.-sobota-uz od rana mimo,hlava bolela..,hrdlo uz len teraz trosku boli...ale vecer ma prepadla teplota do 38,ale som sa dohodla predtym v piatok,ze pojdem k priatelovi na noc rano na omsu s nim,no neslo to,lebo tepolta...po tabletke v nedelu rano som mala 37,tak uz bola pohodicka,lepsie hned som sa citila a som sla k nam na omsu a taktiez okolo obeda pre sestru na chatu nejakych 50km autom,lebo nemal kto,kedze brat bola prec...na to reagoval priatel tak,ze to neni fer,ze najprv som chora a potom nie...ze ako si to tak mozem,predstavujuem,do kostola a neviem co.....jemu vlastne neslo ani o to,ci je mi lepsie,ako sa citim,ale ze si robim ako mne to vyhovuje,stale riesi sposob,ako a co robim,,ze tam mozem ist a k nim nie...a tak...nakoniec po rozhovore az poobede volal ze pride okolo15h.on,co som bola trosku potesena...ale ja so sestrou som nebola este doma!,pretoze ma pytala,ci este po ceste neskocim s nou do obchodakov na 50%zlavy ze su..tak som si vravela,ze vydrzim a obetujem sa,medzitym on mi volal,ale som uz klamala,vravela som,ze ideme sme na ceste domov,lebo by sa zase uz kvalitne rozculil,ze kde som,pretoze bolo 15h...on na to vie sa strasne hnevat...a ked som dosla domov,tak som mu volala,a vravel,ked si mozem chodit hore dole,tak mam laskavo aj k nim dojst....a tak sa natahujeme,kto z koho,preco on musi k nam,a preco ja nemozem...mam auto a tak dievca chodi ako ja za chalanom,pretoze on sa zle citi u nas....a to je na dlhu debatu...fajn,mozno ja som na hlavu,mozno fakt je vo mne chyba nemam sa co nad tym pozastavovat?co neni tak ako sa povie,tak je ohen na streche...ze stale si zmenim nieco,ale myslim,ze v zivote nikdy nejde vsetko presne ako si povieme,ci nie?a on na to strasne zuri,vie sa pre taku malickost kvalitne nervacit,leeeeebo som nebola doma..... mam sama so sebou problem ako uhlie vravi???napiste svoj nazor...vdaka

uhlie

Ale teraz vazne. Ak sa tu nas pytas, ci sa mas nad niecim zamyslat, alebo nie, tak si myslim, ze mas asi sama so sebou vazny problem.

beb

Trochu divná otázka. Môže robiť tieto veci, otázne je nakoľko mu ich Ty budeš tolerovať. Ak má takúto povahu a nemieni to zmeniť, zmierniť, robiť kompromisy, tak je ďalší krok na Tebe. Buď to budeš znášať a zmieriš sa s tým alebo ho pošleš do teplých krajín.