Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Candida albicans

Príspevok v téme: Candida albicans
ViktóriaM

Dobrý deň,

chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť, máte niekto skúsenosti s účinkami oregánového oleja (Candiminu) na odstránenie candidy albicans z tenkého čreva?

Ak áno, aké dávky ste užívali a cca ako dlho trvala liečba?

Prípadne zaučinkovali lepšie nejaké iné preparáty...?

Veľmi srdečná vďaka za každú radu, skúsenosť, informáciu.
Všetko dobré.

zu17

...cim dalej tym viac ma ti nasi "lekari" udivuju (cest vynimkam)

smutne

Ja som mala tiez premnozenu candidu, ale prisla som na to sama, nakoľko kým by na to prišli lekári, čo si myslím, že by ani neprišli, tak by som teraz uz inak vyzerala a tiez sa citila... :-((

andis

Prosím ťa napíš ako ti diagnostikovali túto infekciu v tenkom čreve,rsp. ake maš príznaky? Mam totiž podozrenie aj ja na tento problem ale moj gastroentrolog ma poslal k psychiatrovi...

Ma12

Chcem poradit všetkým, ktoré trpíte kvasinkovými a zmiešanými infekciami, aby ste vyskušali prípravok : FEMIWAXIN. Je to uplne super vec. Ja to užívam asi od novembra, a doteraz som ani raz nemala zápal, kdežto predtým som mala pravidelne každý mesiac a nezaberalo mi natrvalo vôbec nič. Stále sa mi to vracalo. Tento prípravok som si objednala cez net a cenovo je to tiež výhodné, ked si spomeniem koľko ma stála klasická liečba antimykotikami.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Candida albicans - Fórum - ZDRAVIE.sk