Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sexuálny partnery\ky

Príspevok v téme: Sexuálny partnery\ky
Kika:)

Koho vlastne berieme ako sexuálneho partnera? stačí ked sa sním/snou raz vyspíte, a už ho/ju počítate ako sexuálneho partnera/ku ??

Á ešte jedna otázka...
Je podla vás na 17 ročného(takmer 18) primeraný počet sexuálnych partneriek 5?mne sa to zdá trochu vela..nemyslíte?či ?
Dakujem :)

No tak ja neviem, či je so mnou spokojný, niesom zrovna tá skúsená, ale moc ho lúbim, a aby bol štastný urobím pre neho všetko, čo nebude zas ale proti srsti mne..ved tak to má byt nie?:) No nič..táto téma nikomu nepomože, tak už si ju nemusíte všímat :)

Deee

no neviem Kika...na jednej strane na jeho vek je to asi dost, ale mozno uz aspon vie co chce a co hladal a nebude mat potrebu skusat inde kedze si uz co to vyskusal

Áno mám 17 a viem ako to znie, zniem ako neskúsené dievča ktoré prežíva prvú lásku...Ale nieje to tak sklamaná som bola aj ja , sklamala som aj ja a mhonokrát, ale teraz sme sa obaja rozhodli tomu druhému verit, a je to najkrajší vztah ktorý som kedy mala a na to že mám 17 ich zase nebolo až tak málo:)
Ja len že Neviem kolko sexuálnych partnerov, majú moji napr spolužiaci v jeho veku, myslím že o dost menej, je to asi aj tým že je dost pekný, dost prítažlivý tak to myslím ..ale nejde o to že by som týmto pochybovala, len ma to zaujíma..to nič táram blbosti :) každopádne dakujem za všetko :)

0vecka

na to musi prist dievca same a nikdy nevies mozno to vide to mas jak v loterii nikto by nepovedal ze prave ten typek to vyhra :)

isabella

ved ja ta presviedcat nejdem, ale tipujem, ze aj ty mas maximalne sladkych 17 a malo chlapov poznas... ten vztah zavana zlomenym srdcom, ale to je tvoj zivot a kazdy sa uci vo vztahoch kracat sam... len ti prajem aby ta zivot neprefackal tak ako mna, bo to cloveka velmi rychlo nauci, ze sa nikomu verit neda...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sexuálny partnery\ky - Fórum - ZDRAVIE.sk