Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cysta v mozgu

Príspevok v téme: Cysta v mozgu
Janulka17

Dobrý deň, na magnetickej rezonancii mi našli koloidnú cystu v mozgu o priemere 1 cm. Vie mi niekto poradiť, či je to vážne? Hľadám si dobrého neurológa, takže hádam sa to čoskoro vysvetlí, magnetickú rezonanziu mi robili len po známosti. Mám silné bolesti hlavy takmer denne. Vopred ďakujem za odpovede

marcelirv

Dobrý deň môjmu synovi tiež zistili cystu na zadnej časti hlavičky je to 12r.chlapec ale teraz je problém v tom že na telesnej nemôže cvičiť a zo 6r. chodia na plavecky on može chodiť či nie?

pitt cox

zdravim ja som mal tiez cistu na mozgu aj maly nadoryk zvani swanom......cista na mozgu je nebespecna lebo moze dojst k prasknutiu....bude lepsie ak cim skor najdete neurochirurga.....ja som uz 4 mesiace po operacii zatial som v pohode....ak vam mozem poradit mna operoval v cechach.. Profesor benes je to najlepsii specialicta a operator v europe co sa tyka neurochirurgie.....vojenska nemocnica v prahe tam ho najdete....aj priamo na ich stranke......vela stastia vam prajem a hlavne vela zdravia

Peter84

Pozrite si pribeh 11 rocneho chlapca s nadorom v mozgu, ktoreho rodicom sa ho podarilo vyliecit za pomoci alternativnej terapie...

-odkaz odstránený-

krivápicsa

ja mám tiež cystu a libido nemám už 5rokov onedhlo začne 6ty rok, som velmi pribrala, pritom som necitila sytost ani to čo zjem,strašne zúfalý pocit.

to neznamená nič dobre ja až takú velku cystu nemám, treba to sledovat každý štvrtroka chodit na MR čI TI TO NERASTIE A NETLAčI NA DOLEžITé čASTI V MOZGU.

jednu pani operovali a má trvalé následky, jej poškodili ničeo, inu poznám tiež a jej to super dopadlo žial ešte 10 rokov

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cysta v mozgu - Fórum - ZDRAVIE.sk