Byvame v bloku, kde byva jedna rodina

Príspevok v téme: Byvame v bloku, kde byva jedna rodina
anonymna02

Mozno sem tato tema nepatri,ale naozaj neviem co robit,tak snad pomozu vase nazory. Byvame v bloku,kde byva jedna rodina: Muz policajt,zena pravdepodobne alkoholicka a asi trojrocne dieta. Skoro dennodenne pocujeme detsky plac,buchanie (akoby ho zatvarali),to dieta proste place,ona na neho vrieska nonstop,potom pocut akoby ho nahanala a zase mlatila :( .... Oni dvaja sa hadaju,vacsinou vo vecernych a nocnych hodinach,co ani my potom nevieme spat. Raz do jednej v noci vrieskali,buchali,dieta plakalo. Aj pred blokom chlapceka matka poslala do pi.. :(,ked chcel aby ho hojdala. No ale vcera v noci to uz prehnali: O jedenastej,buchot,maly plakal-ale tak strasne,neviem to opisat...muz krical na zenu: toto synovi nerob! :( bili sa,buchali,atd....Aby si iekto nemyslel ze nacuvame,ale bolo to tak nahlas,ze sato dalo rozoznat :( ...Zavolala som policiu. Policajt ma do telefonu zdrbal ze: Pani co my stym mame. !!!-policajt je povinny skontrolovat situaciu,ked niekto zavola o pomoc,nemylim sa?! Ajked len za rusenie nocneho pokoja. ... Neskor som sa dozvedela,ze policajti tu boli uz aj predtym,a nielen raz!! A to je pritom ich kolega!! Proste ja si myslim ze to dieta je tyrane,a neviem ci mam pravo upovedomit nejakych socialnych pracovniko,aspon nech sa s nimi porozpravaju ,alebo co....kedze nasa mila policia je neschopna a neochotna!!!
dakujem

luciferka

tak lahko tu vssetci radite, ze zavolaj nejakej organizacii, alebo soc. pracovnikom......., nie je jedno na koho narazi....., mnohi soc. pracovnici, zmietnu pripad zo stola s tym,ze sa na to ani nepozru, a kaslu sa na cely zivot dietata, cest vynimkam..., ale ja sa napocuvam vacsinou len toho zleho v skole, a ako su schopni este na uradoch klamat ucitelom do tvare, ze uz sa tym zaoberaju a pritom maju prazdnu kartu o tom dietati......ak chces pomoct, obrn sa nervami a velmi a velmi sa snaz, aj ked ja oso bne si myslim ze je to zbytocne, mozno to pomoze tvojmu svedomiu, otec je policajt, takze zbytocne volate policiu, nic mu nespravia, nepospinia si vlastne rady....soc. pracovnik ak aj tam pojde, ak, je to rizikova rodina, tak len s policajtom, a zase znamost....., a najviac trpi to dieta, ach jaaaj, nechapem naco su takymto ludom deti....,

Tessy06

no ked ju dokážu dať do batoha, a nechať človeka odletieť do Dublinu..prečo nie..hore-dole jedna Tessy
a ešte to zvalia to na chudáka psa