Mate aj vy tak pevne nervy, alebo uz to prehanam

Príspevok v téme: Mate aj vy tak pevne nervy, alebo uz to prehanam
Pevne nervy

Ahojte, vopred dakujem vsetkym ze rozumne rady. Moj problem spociva v tom, ze zijem s priatelkou cca 2 roky a za ten cas nas sexualny zivot isiel hodne dolu vodou. S cim som v podstate aj ratal nakolko ona nie je zrovna ninfomanka. Ale problem je v tom, ze ja to vazne potrebujem, asi ako kazdy zdravy muz. Uz dlhsiu dobu odolavam atakom zo strany roznych "dam", zatial uspesne. Len neviem ako dlho toto vydrzim, hlavne po tom, co som spoznal jednu uzasnu zenu. Nejde o city, len cislo o pudy.
Co by ste mi poradili? Mam sa trapit dalej, alebo si sem tam niekde uhnut a doma mat pohodu?

pjosa

podla mna treba ozivit techniku, tak aby mala tuzbu a tesila sa na teba, ked ta uvidi v slipoch alebo ine, ked zbada tvoj zadok... Jednoducho, nech ti ona ozaj poradi, co mas robit v tom pripade, ked to ozaj velmi potrebujes a tiez jej povedz, ze vztah sa zaklada aj na sexe.

pjosa

ja mam 29 rokov. Moj prvy sex bolo znasilnenie a mozem byt vdacna, ze som nezanevrela na chlapov. Skratka nasiel sa niekto, ze mi niekto ukazal, ze sex moze byt pekny, vasnivy a plny nehy. Tak preto som rada, ze sex nie je pre mna nocnou morou. Ja som mala opacny problem :), priatel zase moc netuzil (ale problem bola dialka), cize ked sme sa stretli, jemu to uz neslo... A zial skoncil sa nam vztah. Ja som si nevedela predstavit, ze ked tak dlho sme uz nemali sex, ako by sme mohli fungovat v buducnosti a viem, ze je to pre partnerov dolezite. Ja si myslim, ze este neobjavila v sebe, co by ju lakalo ku sexu.

Pevne nervy

Pjosa ona ma 27, tak ako ja.
Len ona tu chut nemala snad nikdy, aspon to tvrdi.
He he inak to je fakt dobry napad co mam robit, to by som sa jej mohol spytat, co mi poradi... podla toho aspon uvidim co si to tom mysli.
Ono si v podstate staci vybrat. Zivot, ktory je taky aky ma byt. Auto, dom, rodina pohoda aj ked bez vasne. Alebo znova to neznamo aj ked s vasnou...:) no asi aj viem co ma laka viac:)

pjosa

tak sa priatelky opytaj, co mas v tychto pripadoch robit? Co ti poradi? A kolko ma priatelka rokov, ked sa to u nej ta chut straca?

pjosa

tak sa priatelky opytaj, co mas v tychto pripadoch robit? Co ti poradi? A kolko ma priatelka rokov, ked sa to u nej ta chut straca?

Pevne nervy

Pjosa mas uplnu pravdu. Ja viem ze to jedneho dna krachne ak to takto pojde dalej. Ale radsej teraz ako o 10 rokov v manzelstve s 2 detmi.
Ja som sa jej x krat pytal preco je to tak. Ona len ze to proste nepotrebuje.
V zlom sexe to nie je, na 90% ma vzdy orgazmus. Ono ked k tomu uz pride, tak ju to bavi.

Pevne nervy

No sak toto, ja ju do toho nechcem nutit. Ja to chcem riesit, ist ke sexuologovi, psychologovi, alebo niekam. Len ona to uz na zaciatku povazuje za blbost, ze jej to nepomoze. Ze ona je taka aka je a hotovo. No ja som tiez taky aky som a potrebujem to. Ona je strasne prakticky clovek. V podstate na cely svet sa pozera len z tej praktickej strany. Najviac ma zabilo ked sme boli s jej mamou (tak isto praktickou osobou) a ona mi zacala davat ze ako uzasne sa nanu podoba a ako super ju vychovala. To bol uplny konec. Ja len jednoducho viem ze ak nahodou budeme mat niekedy spolu rodinu a deti, tak dozivotny celibat, alebo sex pod vianocny stromcek namiesto ponoziek ani nahodou nezvladnem.
Mna by skor zaujimali rady, ako to riesit, nie vytrpiet. Mam na mysli ist k odbornikovi, navarit jej zeler, alebo cokolvek, mna uz totiz nic nenapada.

pjosa

hlavne sa o tom porozpravaj s priatelkou. Lebo ak si teraz v tomto nerozumiete, tak to uz si nebudete vobec a sklon k nevere bude tak ci tak, lebo chlap to naozaj potrebuje. Skus sa jej spytat, preco nepotrebuje sex, ci ma zlu skusenost... hlavne dovody, mozno su to dovody take, ze mas na nu ty tu nespravnu techniku... Ale jedno je iste, ak to nefunguje (co je vo vztahu dolezite), tak raz tak ci tak to zial skrachuje.

cajik

No, raz za tyzden nie je tak hrozna doba :)) Tak, mas len dve moznosti, bud sa s tym zmieris (zas nutit niekoho do sexu tiez nie je bohvieco), alebo ten vztah nechas tak.. Ale chudak holka, nemoze za to ze sa narodila s mensim apetitom :/

lost

Ak podvedies raz, uspokojis sa nad den dva, a co potom ? ;)
mozno tyzden, ale to je len "oddialenie" problemu, skor treba riesit ako poradili nizsie..