Mate aj vy tak pevne nervy, alebo uz to prehanam

Príspevok v téme: Mate aj vy tak pevne nervy, alebo uz to prehanam
Pevne nervy

Ahojte, vopred dakujem vsetkym ze rozumne rady. Moj problem spociva v tom, ze zijem s priatelkou cca 2 roky a za ten cas nas sexualny zivot isiel hodne dolu vodou. S cim som v podstate aj ratal nakolko ona nie je zrovna ninfomanka. Ale problem je v tom, ze ja to vazne potrebujem, asi ako kazdy zdravy muz. Uz dlhsiu dobu odolavam atakom zo strany roznych "dam", zatial uspesne. Len neviem ako dlho toto vydrzim, hlavne po tom, co som spoznal jednu uzasnu zenu. Nejde o city, len cislo o pudy.
Co by ste mi poradili? Mam sa trapit dalej, alebo si sem tam niekde uhnut a doma mat pohodu?

lost

Ale no taaak ;)

2 roky volas "pevne nervy" ? :D

je pekne ze odolavas tym "attackom", tvoja priatelka si to urcite ceni, ale len tak dalej a drz sa :)

teda pokial ju naozaj milujes a ona teba..

Pevne nervy

Ahoj123 toto vsetko som uz vyskusal, robime to v podstate stale. Ona vie o svojom probleme ze na to chut jednoducho nema tak casto, len s tym nic nechce robit. Vsetky predosle vstahy sa jej skoncili na tomto probleme. Uz ked k tomu aj pride, ja uz si napr. ani nepamatam, kedy sme to robili inde ako v posteli. Nehovoriac o outdoore. Problem je v tom ze ju milujem, ale som tiez len clovek a raz za tyzden (kedy mam aj tak pocit ze sa len z donutenia hecla) mi jednoducho nestaci. Nechcem a nehodlam ju podvadzat, len uz mi to pripada ako jedina moznost. Pokial to samozrejme nechcem ukoncit, co vazne nedokazem.

cajik

1. podvadzat je horsie ako opustit niekoho
2. partneri by si mali rozumiet aj v sexe, pokial to neklape po dvoch rokoch tak uz asi ani nebude..
3. hovoril si o tom s priatelkou ? povedz jej co ti chyba. ONA je ta ktora to moze vyriesit.

Myslim ze neverami by si si akurat tak pokazil vztah, keby sa na to prislo, a nevyriesil by si nic.. Mozno by si sa ani necitil dobre, ze ju podvadzas, mozno by ti casom prislo zo seba sameho na grc.. A myslis, ze jedno "uhnutie si" by ti zarucilo psychicku pohodu? No neviem, nie som chlap :/

ahoj123

porozpravaj sa s nou o tom....ked jej na tebe zalezi tak to uzna, a mozno sa posnazi aby ta nestratila....chodte na veceru,dajte si vinko sem tam,kup je pradielko a taaak :) ked ani to nezaberie,radsej si dajte pauzu a vtedy si uhni ,ale urcite ju NEPODVADZAJ!!! ved to je svinstvo .....