Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

štítna žľaza ?

Príspevok v téme: štítna žľaza ?
Sttanka

Pred niekoľkými dňami mi začalo búšenie srdca, trvalo to asi hodinu a dalo sa to vydržať(80-90 tepov/min.), lenže ďalšiu noc sa to zopakovalo a trvalo to aj ďalší deň, tentokrát mi bilo srdce až 12 krát za minútu, k tomu mi bola hrozná zima, ale v tvári som cítila páľavu. Začal mi i zvláštny kašel, ktorý ale ustal. lekárka povedala, že som vyčerpaná a mám nejakú virózu. Som hrozne unavená a vyčerpaná. V krvi som mala zvýšený cukor. Môže ísť o ochorenie štítnej žľazy? V detstve-v puberte som užívala Euthyrox, ale ten mi po dvoch rokoch vysadili vraj je to ok. Mám sa objednať na endokrinologickú ambulanciu? Obvodná mi urobila nejaké krvné testy na žľazu a vraj sú v norme. Ďakujem za radu.

denzu

tak mne obvod lek povedala že mám zle vysledky štít .žlazy poslala ma endokrinologovi ten povedal že on by my lieky nedal ale ak chcem dá my reductil na chudnutie.A tak som odišla domov lenže začali mi bušenia srdca zle sa mi dýchalo triasla som sa bola som vyčerpaná
straila sa my meštruacia a to mam 30r.po absolvovaní kardiologa na stredisku nie moc dobreho odborníka ma poslali na psch.že mám panicku chorobu po 4 rokoch liečby antidepresivami ktoré my okrem ineho nepomáhali a vyskušala som hoc čo .zmenila som aj gynekologa lebo my nevedel dať do poriadku menzes.Až môj terajší gynekolog ma poslal za jednou jeho známou endokrinologičkou a tá sa chytila za hlavu ked uvidela vysledky mojich testov na štitnu žlazu.teraz sa liečim 2 roky užívam euthyrox 125 mg.postupne my ho zvyšuje a ja sa cítim znova ako človek ešte to potrvá kým sa my upravý cyklus ale som rada že nemusím do seba cpať antidepres. a chodiť stále psychiatričke a psychologičke ja by som na tvojom mieste išla bezpodmienečne na štitnu žlazu ja chodím Dr Gonsorčiková na poliklinike Záporožská ul.Bratilava odporučam

Narcis

...:-))) pre tvoju istotu by som sa radsej dala objednat k endokrinologicke,ale skor by som povedala,ze si mala priznak panickej poruchy / z niecoho strach,stres apod./ precitaj si clanky depka,panicka porucha a pod.cawko:-)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.