Strach z tehotenstva:(

Príspevok v téme: Strach z tehotenstva:(
nestastna228

má ho nejaká baba ?lebo si už pripadám ako blázon ...Proste i keď beriem hak,a máme aj kondom,nehorázne sa bojím,že otehotniem..aj keď sa nestane nehoda,proste nič .... stále som potom vystresovaná,ani si neviete predstaviť ako sa trasiem a pod.... už neviem ako to riešiť ...mám ísť za psychologom al.čo?pretože to podľa mna normálne nie je.

isabella

toto hranici s absurdnostou tralala, ved si mala menstruaciu a este k tomu tie testy... tak ked mas taketo strachy tak radsej nesexuj, iba vtedy nebudes stresovat

tralala1234

baby je mozne byt tehotna aj ked my 3 testy vysli negativne a mala som menstruaciu ???a mali sme kondom stale mam nervy bo teraz by sa to dieta dost ze nehodilo prosiiim

akinom007

ked sa chranis tak ako si pisala nemas sa coho bat. ja som uzivala HAK 4 roky a stale sa pritael robil do mna a neotehotnela som! ale samozrejme uzivala som tabletky tak jak treba presne a NIKDY za tie 4 roky som na tabletku nezabudla. ked som nahodou uzivala antibiotika vtedy som sa chranila vzdy do konca cyklu+ kondomom

Sex Godess

Dievcata, kolko mate rokov, ze sa bojite tehotenstva? To uz nie je normalne, tabletky a kondom a este sa bojite...

jankaaaaaaa

preboha zeny, navstivte psychologa, toto nieje normalne. ved otehotniet nieje take jednoduche ze sa vam na okraj posvy dostane niekolko kvapiek ejakulatu a hned otehotniete. ved kolko parov sa pokusa otehotniet, maju nechraneny pohlavny styk niekolko krat . a co myslite ktoremu z parov sa podari otehotniet na prvykrat? velmi malo zien hned otehotnie

aluska

panika ty si mu robila oral a on sa urobil??a co? jak by sa to dostalo do posvy?
taeto veci ries s psychologom, to uz je prehnane

panika)

baby... hovorite mi z duše... aj ja mám brutálny strach z otehotnenia... a pritom by som ani nemusela mať... beriem hak už dosť dlho, nejak dva roky... mám teraz priateľa asi dva mesiace a jemu som to zatial ani nepovedala, takže používame ešte aj kondómy... sex si dokážem užiť, počas toho na to nemyslím.. ale tie výčitky a strach po tom...
napr.: bola som chorá a presne pred týždňom som prestala brať antibiotiká...včera som robila priateľovi oral a urobil sa... dnes ma od rána bolí brucho, a hneď rozmýšľam, či teraz po týždni od antibiotík nebola znížená spolahnivosť hak, či sa mi náhodou ten ejakulát nedostal nejako do pošvy a či nebudem tehotná :(

kidko bumbac

inak paranojka mam ten istý problem co ty. len este nemavam s priatelom sex iba nieco medzi. ale ekd mavas taky strach je dobre an cas tie veci stopnut co ti vodia strach ale halvne ked beries tu antikoncepciu nenei az taka velka sanca. podla man ta kombinacia kondom antikoncepcia je najlepsia aku si mozes zvolit. a ked mna prepadne tento strach a stres vacsinou je to tak od 20 az 21 dna dokial nedostanem menstruaciu som na tom dost zle psychicky. netreba an tento stres leiky od psychologicky velmi na to pomáha aj homeopatia( to je rpeojenie vedy ale aj liecitelstva) ale pomaha mi to vzdy :)nestresuj sa ale chapem ta uplne viem ake mavas pocity :)