Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

virtuálne priateľstvá môjho muža so ženami

Príspevok v téme: virtuálne priateľstvá môjho muža so ženami
perlorodka

Dobrý večer. Chcem poprosiť každého o názor na môj problém, ak sa to vôbec dá nazvať problémom. Manžel si chatuje s neznámymi ženami na pokeci, vedú debaty o všetkom aj o intímnostiach. Vysvetlil mi to takým spôsobom, že on sa ani s jednou nemieni nikdy stretnúť a ani nič ďalej rozvíjať, len sú to virtuálne priateľky a na otázku, prečo s nimi vedie aj intímne debaty, odpovedal, že je to normálne a len si tak preveruje ako to funguje v iných rodinách, vraj sa nemám čoho obávať, že ma miluje a s niktorou z nich by si nič nezačal. Ale prečo potrebuje takto komunikovať s inými ženami, keď má mňa. Sme k sebe úprimný, povieme si všetko. Vraj s nimi si len mapuje situáciu a získava informácie, ktoré by sa inak nedozvedel v bežnom živote. Zistila som však, že niektorým píše aj také vety ako : mám ťa rád a pod. Čo si o tom myslíte? Môžem mu dôverovať? Tiež mi sľúbil, že ak si to prajem kľudne túto komunikáciu zruší, lebo ma nechce trápiť, ale ja sa zase nechcem cítiť ako hlúpa hysterka.

DGB

este som zabudla dodat,ze je rodiel ak s niekym vedie tvoj muz rozhovor napr. A co ta vzrusuje najviac? alebo ked sa bavi o tom..chcel by som sa s tebou milovat. Neviem ci si to pochopila co tym myslim. AK pise lebo je zvedavy,alebo ,ze chce skusit nieco nove tak je to rozdiel

DGB

Ahoj. Moj partner ma tiez virtualne kamaratky a myslim,ze je to fajn...kym sa nechysta s nimi ma podvadzat a nema s nimi ani virtualny sex. Mam tiez par virtualnych kamaratov aj kamaratky a nevidim na tom nic Zle. Pokym mas doveru v partnera a je tam ucta arespekt-samozrejme aj laska,tak to moze mat aj kopu vyhod mat takychto nezaujatych priatelov. Treba vsak davat poor aby to npreslo do niecoho viac,ale ako pisem vsetko je o dovere a vyspelosti vztahu.

ahojjjjjj

ahoj, je mi to ľúto, ale nikdy virtuálne známosti nedopadli bez následkov.. virtualita dáva nové ,,krídla,, a núti vyskúšať zakázané.. dávaj si na svojho milovaného partnera veľký pozor... nie možno on.. ale tie beštie ho zvábia..

elizabeth3

pokec je nič viac,iba samý flirt a ešte raz flirt,každý skúša,kam až môže zájsť a či je ešte schopný zviesť nejakú mačičku,proste či ešte na to má,zakáž mu to rezolútne a uvidíš,či s tým prestane,ale môže sa stať,že si vytvorí nový nick a bude tam chodiť aj naďalej,len ty nebudeš vedieť,pod akým názvom.nevera je nadosah,to mi ver!

perlorodka

datelinka, dobrý nápad, no obávam sa, že nemám na to žalúdok, veľmi by som tým trpela a nechcem sa dozvedieť niečo čo by ma ranilo...na to asi nemám

datelinka

perlorodka, s tým si nemôžeš byť nikdy istá, že by ťa nepodviedol. ale nemaľujem čerta na stenu :-)
ak máš nejakú kamarátku, ktorá by s ním chcela hrať hru, tak mu nastražte pascu, vytvorte profil na pokeci, dajte fotku peknej blondínky a nech s ním rozohrá "šachovú partičku", dozvieš sa, aký je úmysel, alebo či by bol ochotný zájsť aj ďalej, ako len si písať. na to však treba pevné nervy a silný žalúdok. najmä ak sa človek dozvie viac, ako je ochotný akceptovať. veľa šťastia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

virtuálne priateľstvá môjho muža so ženami - Fórum - ZDRAVIE.sk