ma o mna nejaky zaujem, mam ho balit?

Príspevok v téme: ma o mna nejaky zaujem, mam ho balit?
millli

Idem zalozit temu, ktora je viac pozitivna, aspon pre mna. Je tu chlapec, konecne slobodny a zda sa aj normalny a celkom slusny, ktory sa mi zacina pacit, ale neviem, na com u nom som.
Ked potrebujem s niecim pomoct, vzdy pride a pomoze mi. Napriklad pomoct s autom, mobilom, podobne. Lenze on rad pomaha aj ostatnym, asi kazdemu, koho pozna.
Ked ideme s partiou von, ked idem ja, ak moze, tak jasne, ze ide aj on. Zaujimave vsak je, ze si nikdy nesadne rovno ku mne, ale skor oproti, ale nie priamo oproti mne.
Ked ho niekedy nahodou zbadam a rozprava sa s niekym, stoji hrudou otocenou ku mne. Podla reci tela, co som citala, je to vraj neverbalny prejav zaujmu. Telom sa podvedome otacame za tym, co chceme. Co ja viem? To som vsak len citala.
Okrem toho casto aj zbadam, ze sa na mna z dialky pozera, ale ked sa ja dlhsie na neho zadivam, vacsinou uhne pohladom.
Niekedy sa aj, cuduj sa svete, rozpravame. Je to vsak take, ze ja zacinam temy a on sa pridava, ale ide to z neho ako z chlpatej deky. Ked sa rozpravame, niekedy pozrie na mna, niekedy do zeme, niekedy do blba a skro stale sa pri tom usmieva. A niekedy, ked rozpravam ja, sa aj zasmeje. Myslela som si, ze asi hovorim ako blbec, ale pri inych ludoch, sa mi to nestava.
V poslednom case sa dost mota pri mojich najlepsich kamaratkach. Ale nebojim sa, ze by po sebe isli, lebo jedna je zasnubena a druha cerstvo zamilovana. A ich partneri a on su velmi dobri kamarati.
On je mladsi o tri roky.
Toto mi volakedy vadilo, teraz mi to uz je aj fuk, ved az taky velky rozdiel to nie je. Raz som sa niekde vyjadrila, ze mladsieho nechcem, lebo by som mala pocit, ze by som ho musela usmernovat ako maleho chlapca a on to asi pocul. A aj on sa volakedy spraval ako maly chlapec. Lenze v poslednom case sa zacal spravat volajako rozumnejsie, ked ho pocujem, ako hovori s kamaratmi, tak zabavne prihody, ale uz pridava aj viac vazne temy.
Uz viac citim jeho vonavku, bud ma znacku s vyraznejsou vonou alebo si na seba strieka viac.
Ked ma ide niekedy odprevadit domov po tom, co sme boli von, asi patdesiat metrov ako vidno moju bytovku zastavi, povie ahoj a ide domov. Po tej ceste nepovie ani slovo, iba ked sa ho nieco opytam.
Co myslite, na com u neho som? Co ak sa mu vobec nepacim a iba sa strapnim, ked ho zacnem balit? Dakujem.

millli

Z nasej partie este nikto nevie, ze sa mi paci. Sranda vsak je, ze oni sami mi, mozno aj jemu, hovoria, ze by sme sa k sebe hodili.

millli

Tak uz s nim flirtujem da sa povedat otvorenejsie, aj som si vsimla, ze sa v poslednom case viac usmieva, dlhsie sa mi diva do oci ako predtym a aj sa za mnou obzera ked prejdem okolo neho. Uvidime, co z toho bude, ale tieto zaciatky ja milujem.

AdamKrt

mili:

s chlapom treba otvorene. Povedz mu napr. ze Ti je sympaticky a keby Ta chcel pozvat napr. na kavu, ze by si neodmietla :)

bingham

tak teraz ti napisem co mas urobit....chod za nim....a zacni ho balit....ok :))....ja osobne preferujem taketo dievcata...teda zeny :P

lost

Ale s tym strapnenim sa neboj, alebo neber to tak vazne.. ovela horsie by boli tie vycitky ked uz nebudes mat tu moznost nieco podniknut..

Deee

podla mna sa mu asi aj pacis, ved treba vyskusat nejake nenapadne pozvanie na akciu len vo dvojici a uvidis na com si aj bez velkeho trapenia/resp. strapnenia :-) drzim palce

lost

Vyzera byt taky .. plachy ci hanblivy ?

To ze sa usmieva pri tvojom hovoreni mozno sa mu paci ako rozpravas, alebo mu je to prijemne pocuvat..

Z toho ako si ho opisala vyzera byt celkom fajn chalan :)

millli

Vdaka, aspon niekto, poflirtovat by sa dalo, aj ked sa pri tom stale cervenam. Vedeli by sa k tomu vyjadrit aj muzi, ovecka, bingham, adamkrt, uhlie, lost, aj ostatni?