Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco som taka sprosta?AKNE A FAJCENIE

Príspevok v téme: Preco som taka sprosta?AKNE A FAJCENIE
natushiiiiQ

Takze riadne dlho som sa trapila akne aj som pisala na tomto fore o radu a tak,lebo som chodila ku koznej ono to mozno aj zabralo,ale nic moc a potom sa to zhorsovalo a tak,ja si myslim,ze clovek robi dost chyb aj tym,ze ci nenastuduje nieco o tom o prevencii,comu by sa mal vyhybat atd.,no tak cca 5 rokov som sa riadne trapila vkuse make-up a tak uz ma to vobec nebavilo,si ho davat a aj aknecolor,ale neviem podla mna je lepsie bez make-upu,alebo fakt uz taky ktory je pre plet vhodny a neobsahuje vela chemikalii,ale nvjm ci taky vobec dneska je:Dno a ako som prestala fajcit uplne mi zmizli vyrazky teeda 100 krat krajsia plet ako pred tym a prestala som pouzivat aj skinoren aj sirove mydlo lebo mi to vobec nerobilo dobre,teraz to vyzera takto:
rano,vecer:balea cistiaci gel a potom si dam obycajny AB zmatnujuci krem a raz do tyzdna si idem robit masku z jogurta a drozdia,este uvidim ako na to plet zareaguje fakt ttreba kazdy sam na seba skusat co mu vyhovuje a tak,no a riadne ze som 3 tyzdne nefajcila potom som za den dala asi 10cigariet a hned na druhy den 4 vyrazky na ksichte:Dked ja vydrzim v pohode 2 3 dni a potom zas:(ked sa s dakym stretnem alebo tak ako si mozem pomoct??

Benjo

Velmi vtipny nazov temy, dost ma pobavil. Ved si si odpovedala sama. Existuje pre teba jedina trvala pomoc, prestat fajcit dlhodobo a nie stale spekulovat. Viem asi to nie je lahke, ale poznam cloveka, ktory fajcil 60 cigariet (ano dobre citas) denne a prestal zo dna na den a dodnes (uz je to 18 rokov) nefajci. Chce to asi pevnu volu. Prestan kym nieje neskoro. Navyse ja osobne si nedokazem predstavit, ze by som sa napriklad bozkaval so zenou, ktora fajci. Ale iny si to predstavit mozno dokazu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco som taka sprosta?AKNE A FAJCENIE - Fórum - ZDRAVIE.sk