prenasledovanie čiernm psom

Príspevok v téme: prenasledovanie čiernm psom
zvláštne

stala sa mi taká vec...bola som na pohrebe svokra a hneď pri odchode z domu sa k nám priplietol neznámy čierny pes,nejaký kríženec ako keby rotwailera,ešte mláďa...odháňali sme ho,no nedal sa,doslova sa nám plietol popod nohy,mne a deťom,aj mužovi...nemohli sme sa ho zbaviť,aj som sa bála,že nás môže pohryznúť,ale nič...bol kľudný,ako keby bol náš...aj sme prešli na druhú stranu cesty,on za nami...potom sme šli zas na druhú,on zase za nami...prišiel s nami až na cintorín a čakal s nami vonku,potom sa stratil...čo myslíte,mohla to byť duša mŕtveho?bolo to zvláštne...

ach boze

a ty si uz matka? som myslela ze nejaka pubertacka... tak by si mala radsej svoje deti vychovavat k tomu, aby pomahali tym, co pomoc potrebuju, v tomto pripade ten chudak, co bol asi vyhodeny vianocny darcek. ach boze, kolko magorov sa beztrestne poneviera po svete, clovek aby sa uz bal vyjst na ulicu:-(

zuzic

fenix ja sa nedostanem tak lahko do blazninca:PP ahoj denz dnes osm taka zlata kazdeho zdravim:)) datelinka ja by som napriklad chcela byt sykorka:)

Chasnel

zvláštne: áno, mám s tým skúsenosti a aj sa venujem takýmto veciam.
existuje šesť sfér bytostí.... atď. čo sa týka tvojej otázky, jasne som ti odpovedala, že neišlo o reinkarnáciu. reinkarnácia ale nie je možná pretože človek - nemôže sa po smrti prevteliť do zvierať, pretože človek a zviera sú absolútne odlišné sféry.
tvoj svokor zomrel a jeho duša, kým sa "zahniezdi" inde sa potuluje, až kým nenájde tento "pokoj".
tento psík bol určite len osamelý, niekto ho vyhodil, alebo sa stratil a pud sebazáchovy zapríčiňuje to, že takýto psíkovia sa pridávajú k okoloidúcim, tým žiadajú pomoc, aby si ho niekto vzal, aby nebol sám.

zvláštne

Vy pohani..však len si robte prču...dúfam,že sem prispeje aj človek,ktorý má s týmto skúsenosti...je ich dosť...vy si preberajte pozemské témy ok?...ale dík,no ste sa aspoň pobavili,som rada...