prenasledovanie čiernm psom

Príspevok v téme: prenasledovanie čiernm psom
zvláštne

stala sa mi taká vec...bola som na pohrebe svokra a hneď pri odchode z domu sa k nám priplietol neznámy čierny pes,nejaký kríženec ako keby rotwailera,ešte mláďa...odháňali sme ho,no nedal sa,doslova sa nám plietol popod nohy,mne a deťom,aj mužovi...nemohli sme sa ho zbaviť,aj som sa bála,že nás môže pohryznúť,ale nič...bol kľudný,ako keby bol náš...aj sme prešli na druhú stranu cesty,on za nami...potom sme šli zas na druhú,on zase za nami...prišiel s nami až na cintorín a čakal s nami vonku,potom sa stratil...čo myslíte,mohla to byť duša mŕtveho?bolo to zvláštne...

zuzic

jemine mna uz tolkokrat prenasledoval pes ale keby ma napadlo ze to moze byt dusa mrtveho asi na mieste skolabujem:) strasne sa bojim:)))

Chasnel

nie, reinkarnácia to určite nebola. a to už len z dôvodu, že duša mŕtveho je zhruba dva týždne voľná, čiže neprichádza k inkarnácii.

bola to náhoda s tým psíkom.

datelinka

mne sa to už stalo, že ma takto dlho prenasledoval pes.
zhoda náhod, že ste šli práve z pohrebu, preto tá fantázia, keby ste boli na prechádzke, nebolo by ťa také niečo napadlo.

zvláštne

no a nezvykne sa mi stávať,že takú dlhú cestu ide so mnou cudzí pes:-) teda sa mi to ešte nestalo...a pri takejto príležitosti už vôbec...možno fantazírujem

datelinka

:-)) duša mŕtveho v tele psa :-))
to sa bežne stáva, že sa túlavé psy snažia k niekomu pripojiť, sú vyhladované, chýba im láska :-)