Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má ma rada ak netúží?

Príspevok v téme: Má ma rada ak netúží?
prípevok

Obaja máme 17. Pred časom som sa dozvedel že priateľka po mne netúží čo sa týka sexu alebo aj celkovo čo sa týka vecí okolo toho. Sme spolu rok a pár dní. Povedala že ma veľmi ľúbi,veľmi si ma váči a cení.Bozkáva sa rada ale že nič viec netúži robiť.Aspoň nie teraz. Myslíte že ma má rada tak ako hovorí? Len naozaj momentálne netúži po mne a zmení sa to časom? Alebo je to len vzťah na verbalnej úrovni?

Wesker

Pripevok podla tvojich reakcii a otazok ti radim, daj si pozor, aby si fakt nedopadol tak ako som opisoval v mojej reakcii o 16:57 Ber to naozaj ako dobre mienenu radu lebo potom uz bude neskoro si hlavu trieskat o mur, ze aky si bol debil.

Wesker

Katalinka ak mas chut, mozeme si dohodnut nejake stretnutie, posedenie a tak, ved vies ako to chodi...Napis sem a dohodneme sa

katalinka

páni aký ste zrazu bujaci,som zvedavá či len tu, alebo aj inde :-)

prípevok ste mladý, niekedy je priveľa rečí na škodu :-) skús to neriešiť a možno ju natoľko potešíš že.....

prípevok

Tak súhlasím s názormi,že bol by aj čas na to, ale tiež súhlasím že netreba tlačiť za každú cenu do toho. Vo vzťahu mi nejde len o sex. Rozprávali sme sa o tom a tak ako vyplíva z témy je jasné kto mal na to aký názor...A otázka znela či ma naozaj ľúbi,záleží jej na vzťahu ak po mne netúži a či to nie je len na verblanej urovni na ktorej to bude stagnovať.Či časom sa to zmení.

Wesker

To je tiez pravda. Ak ten, ktory napisal tuto temu nieje schopny povedat zene s ktorou chodi uz vyse roka, co od nej chce a ocakava a rozumne (alebo aj nerozumne) sa o tom s nou porozpravat a vyargumentovat si to s nou tak nech sa pripravi na to, ze sa skor ci neskor taki muz/muzi najde/najdu a ti si to potom vychutnaju a zliznu si jeho smotanu. Tak to v zivote chodi! Je ale tiez velka pravda, ze treba pri vsetkom rozmyslat, aby si prispievatel nespravil hned pri prvom sexe od radosti dieta.

sob rudolf

Rady nad zlato. Podľa môjho názoru, ak je nieto taký potentný, aby viedol na nete masu rečí o svojich túžbach a chceniach, nech je kvalita ich splniteľnosti akákoľvek, mal by mať gule aj na to, aby svojmu dievčaťu priamo a rozumne vysvetlil čo chce. Alebo nechať tak a hneď si hľadať seberovnú. Po všetkých stránkach.

krtko-lampa

Wesker to velmi pekne napisal. Presne tak potom ti ju vymrda nejaky debil, ktory vie ako zatlacit na nu. A ty budes vyzerat ako uboziak ...

P.S. Ale rozmyslaj logicky, aby si si decko nespravil ;) jedine to ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Má ma rada ak netúží? - Fórum - ZDRAVIE.sk