Má ma rada ak netúží?

Príspevok v téme: Má ma rada ak netúží?
prípevok

Obaja máme 17. Pred časom som sa dozvedel že priateľka po mne netúží čo sa týka sexu alebo aj celkovo čo sa týka vecí okolo toho. Sme spolu rok a pár dní. Povedala že ma veľmi ľúbi,veľmi si ma váči a cení.Bozkáva sa rada ale že nič viec netúži robiť.Aspoň nie teraz. Myslíte že ma má rada tak ako hovorí? Len naozaj momentálne netúži po mne a zmení sa to časom? Alebo je to len vzťah na verbalnej úrovni?

krtko-lampa

Nepocuvaj tieto babske kecy, povedz priatelke, ze bud bude robit aj toto, alebo je koniec. Nespravaj sa ako uboziak. Ty si chlap. Aj tak sa jej to zacne pacit to iba ona ti bude trepat kecy, ze este nie, mate cas ... mozete sa zatial hrat s prstekmi atd. kym nebudete mat antiku doriesenu. Do nej nemozes ist a vysvetli jej to ;) that\'s all nedavaj si radit od zien ale od chlapov ... zeny vravia kraviny co sa tohto tyka ;) ... pekny den ;) ...

katalinka

Chce to čas, skús k nej byť pozorný... nie vtieravo, len jej z času na čas daj vedieť,čo pre teba znamená...asi tak ako keď ste spolu začali chodiť...niekedy to tak potrebujeme :-))))
ste v najkrajšom veku, tak si to užite!