Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne a horske slnko(sirius)...

ooaoaoo

Ahojte ak by mal niekto záujem, mám na predaj lieky ROACCUTANE - na akné (20mg a 10mg balenie), už ich nepotrebujem, minula som desať liekov z každej krabičky, takže miesto 30-tich je tam dvadsať.
Treba ich minúť do októbra 2013.
Ak by mal niekto záujem ozvite sa mi na 0911/024681, alebo na mail foolish@pobox.sk

Katka87

Neviem ci pomaha horske slnko na akne, viem, ze pomaha na herpesy, ak sa robia casto. Ja som kedysi trpela hodne akne, pomohol mi az liek Roaccutane, pretoze u mna bol problem, ze moje pory neadekvatne reagovali na muzsky pohlavny hormon, hoci som ho nemala nadbytok. Naozaj pomohol, ale tato liecba sa pouziva uz u pripadov, kedy vsetko ostatne zlyhalo, co bol aj moj pripad. Lekari to zvacsa velmi neradi predpisuju, ja som sa k nemu dostala az ako 28-rocna. Pokial to u teba nie je taky extrem, tak skus este nejake alternativne sposoby lieby, nejake su vypisane napr. v tomto clanku: www.biolampa.info

palacinka123

ja mam doma opalovaci krem Photoderm AKN SPF 30.. je v pohode, hlavna vec ze neupchava pory a chrani pred slnkom

simka111

Skušal niekto opalovaci krem na akne od Biodermi?????????? Nemožem zohnať vzorky, len tie s krycim efektom ale ja potrebujem klasicky krem na opalovanie tak sa pytam.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.