Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ázijská huba a jej magická liečba .

distribuce

Dobrý deň prajem , ponúkam tibi kultúry a ázijské čajové kultúry za výhodnú cenu aj s obalom ( baliacou krabicou ), s brožúrkou , čajmi , návodmi. Náhľad na produkt pošlem na požiadanie e-mailom .

natalat

Ahojte , ja mam tiez skusenosti s kombuchov. Zaujímavé bolo ked som mala crevne problemy tak behom tyzdnoveho uzivania som pocitila obrovský obrat o 360 stupnov. Je to zaujimava lieciva huba. Uz ju pijem asi 1,5 roka .

jakum

Ahojte, ja mam velmi dobre skusenosti s hubou ganoderma, ma taktiez velmi vela pozitivnych ucinkov a pomohla mnohym mojim znamym s roznymi problemami. mozno ju dostat aj v kave a caji, ale obsah je, samozrejme, nizsi, chuti to vsak vyborne. cena je pre niekoho mozno privysoka, ale napr. jeden cajovy sacok davam na liter vody a aj tak je dost silny.. nejake infosky mozete najst napr. aj na stefankova.dxneurope.eu, ja som cerpala odtial..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ázijská huba a jej magická liečba . - Fórum - ZDRAVIE.sk