Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomoc pri boji s agresivnym kaslom

Príspevok v téme: Pomoc pri boji s agresivnym kaslom
martin12992

Ahojte, rad sa obratim na toto forum lebo vzy tu dostanem vela dobrych rad, tak dufam ze nesklamete ani tento krat.Moj problem spociva v tom ze uz druhu noc nemozem spat lebo celu noc ma dusi kasel, je to nieco hrozne lebo uz ma s toho kaslania boli od brucha az po hrdlo (bolest ako pri svalovici) , sem tam vypluvam aj hlien prevazne bilej farby, mal som aj nadchu ale ta pomaly uz ustupila.Mozete mi poradit nejaky dobry domaci recept na kasel, alebo nejaky dobry liek z lekarne co utisi/zastavi ten kasel.Dakujem vopred za kazdu radu.

jajkafr

martin
skús si kúpiť v lekárni ACC mne ho teraz odporúčila lekárka a som spokojná... nezvyknú mi zaberať lieky na kašeľ väčšinou mám suchý dráždivý kašeľ a občas vykašlem niečo po ACC ma nedráždi na kašeľ veľmi a už po druhom dni užívania som začala vykašliavať :)
z domácich receptov zaberá cibuľa s cukrom... nakrájaš cibuľu na drobno alebo na kolečka zasypeš kryštáľovým cukrom a necháš prikryté po pár hodinách pustí šťavu tú šťavu potom piješ po lyžičkách neviem aké je dávkovanie ale myslím si že to by nemalo ublížiť.
no a pri kašli hlavne veľa tekutín, čaj... Daj si Paralen teplý čas s medom a citrónom a ľahni do postele ak to je viróza tak sa vypotíš a bude ti lepšie alebo najlepšie je navštíviť lekára a ten ti už presne povie čo ti je...
prajem skoré uzdravenie a málo prekašlaných nocí

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomoc pri boji s agresivnym kaslom - Fórum - ZDRAVIE.sk