Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest v hrudniku

Príspevok v téme: Bolest v hrudniku
MerryB

Uz niekolko rokov mavam problemy s bolestou v lavej casti hrudneho kosa pri srdci. Raz je to bolest tupa, raz ostra, niekedy len citim akoby mi srdce busilo, alebo "presmykovalo" Vzdy som bola odbavena magneziom a to bolo vsetko. Pred par mesiacmi mi konecne urobili ekg, rtg a sono srdca. Dr. mi povedala, ze moje srdcce je normalnej velkosti a ze je ok. Az nato, ze mam znizenu cinnost stitnej zlazy...Odtedy sa nic nezmenilo, busenie pocitujem stale a aj bolest, pri ktorej sa par minut nemozem zhlboka nadychnut. Nechapem, co je toho povodom. Mozu to byt pluca alebo nieco ine, preco mavam tieto problemy? Mate niekto podobne skusenosti? Ako ste to riesili?

Tomas12345

Napis my na mail tomas55555@centrum.cz pokecame. Moze to byt aj od chrbtice ta ti moze tlacit na srdce a sposobovat tak problemy s dychanim .Zajdi za kardiologickou nech ti spravi 24 hodinovy ekg holter a ak to bude pretrvavat tak by bolo vhodne aby si zacala uzivat betablokatory.

DAWID

Aj mna začal dnes bolieť hrudnik a akoby som o mal upchaty nemôžem sa poriadne nadýchnut prosim poradte mi čo mam robiť

Head_121

Odporúčam prestať fajčiť pretože cigaretový dym obsahujúci nikotín tvorí trombózy ktoré zúžujú a upchávajú cievy niečo sa potom deje so srdcom a pri úderoch srdca cítiť sekavú bolesť. Ja som mal presne ten istý problém,prestal som fajčiť a začal som cvičiť vlastnou váhou a odporúčam jesť cviklu tá je dobrá na cievy. Prestal som s fajčením a tento problém mi zmizol.

Lena 123446

Dobry den idem si k vam po radu .vie mi niekto poradit co moze sposobovat bolest na lavek strane na hrudniku akoby nad prsnikom.bolieva ma aj chrbica .moze to byt z toho ? Za odpoved dakujem

Janko55458

Ahoj

Tu je riesenie odporucam prelozit pozret do konca je to Youtubeee
ani nepotrebujes peniaze na drahe lieky

adf.ly

pekny den prajem

jano

cecu

Cauko volam sa mario a zacal ma boliet hrudnik v 15 rokoch som fajciar ale myslim si ze to s tym nic nema ale od tej dobi som vela cvicil ale stale to sem tam boli hlavne v chodzi ked sa vystriem a aj v sede.dakujem

Fiťo

Zdravim, som fajčiar, fajčím cca 2 roky, s dvoma prestávkamy, a začalo ma boliet v hrudi... Nebol som este u doktora, a neviem čo všetko v tele mám alebo nemám dobre... Ale nevie niekto poradit, co by to mohlo byť?

/Atrik

AHOJTE JA MAM BOLEST V HRUDNIKU LEN KED SA RANO PREBERIEM A SOM FAJCIAR . nEVIEM CI SA MAM BAT RAKOVINY ALEBO NIECOHO INEHO ? DAKUJEM ZA AKUKOLVEK RADU

sero

aja mam bolesti vhrudniku uzasi rok ateraz mi to prechadza do lavej ruki ja neviem odciho to moze bit.ja uzneviem ku akemu lekarovi mam ist bol som ajma akupunkture anic.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest v hrudniku - Fórum - ZDRAVIE.sk