Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

urad práce

Príspevok v téme: urad práce
tima2

Bola som sa 5.1. zaevidovať na urade práce, ale nemala som ešte všekty papiere, takže musím ešte raz, ale teraz som sa rozmylela, že som sa tam mala nahlásiť až vo februári, tak by som chcela vedieť, či môže svoju žiadosť o zaradenie do evidencie vziať späť - čiže akoby som tam nebola evidovaná, alebo sa musím normálne odhlásiť - tým pádom ma ale potom zaradia až po 3 mesiachoc. Nemáte také skúsenosti?

UP

tima2 a preco si hned nezavolala na UP a neporozpravala si sa o tom s tou pracovnickou? Ona by ti urcite poradila a mozno to este ani nemala nahodene v PC, tak by papiere iba zlikvidovala, ale odvtedy to uz iste nahodila do pocitaca, tak uz asi tazko s tym nieco narobis, ak by si jej zajtra chcela volat. Ale mozno, ked si este nemala vsetky papiere potrebne k evidencii, tak ta este nenahodila do databazy a urobi to iba vtedy, ked prinesies vsetky veci komplet. Takze sa porozpravaj s nou. Ona najlepsie bude vediet ti poradit. Nam je ti tazko radit, ked do toho nevidime.

aknitka

ak úradníčka na úrade s tebou nič nespisovala a vrátila ti žiadosť a aj tie doklady čo si so sebou mala s tým, že máš prísť keď to budeš mať kompletné tak je to OK. ale ak ste už niečo spisovali a ona si časť tvojich papierov a žiadosť nechala s tým že jej máš dodatočne doniesť čo chýbalo tak si myslím že by to mohol byť problém.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

urad práce - Fórum - ZDRAVIE.sk