Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

farbiaci sampon - z hnedej na cervenu - da sa to?

Príspevok v téme: farbiaci sampon - z hnedej na cervenu - da sa to?
aniiinnnkk

ahojte, mam hnede vlasy, ani nie tmave ale zase nie su ani bohvieako svetle..a chcela by som zmenit farbu, najprv ze zosvetlit(mam bledu plet a tie moje vlasy oproti nej posobia strasne tmavo a tvar mi svieti a nie je to nijak pekne), ale teraz by som chcela skusit nieco do cervena ale zmyvacim samponom, ale neviem, bude mi to farbit? ked mam hnede vlasy? minule som skusala jednu na svetlejsie ale nic sa nestalo, bola to taka blondhneda ale nic..tak chcem skusit farbeny odtien cerveny, ibaze neviem..nechcem riskovat s rvalou a neviem vobec ci mi to samponom bude farbit..ak poznate daku znacku mozete mi odporucit? diky

ps: nemala som este farbene vlasy, iba malir asi 3 razy

lady-sara123

Ahojky... sampon by ti mal chytit vlasy ale otien bude trochu matnejsi. Farba by ti o chytila bez problemov. :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

farbiaci sampon - z hnedej na cervenu - da sa to? - Fórum - ZDRAVIE.sk