Kolko sexualnych partnerov/partneriek...?

jugoj

Ja som mal aj curvy ked som mal dobre obdobie myslim dobre v tom ze mi bolo lepsie zdravotne.A nemal som take problemy zil som naplno,chlastal,curvil sa.
Ale teraz uz som starsi co to prezite a aj ked mam zle stavy a potom mi je dobre,netaha ma to vobec.
Alkohol uz duplom nie a hlavne s nim boli tie ulety spojene z zenskymi,a aj u zien je to vo velkej miere ze si to rozda len tak po konzumacii alkoholu.
No co aspon som si nieco uzil,teraz sa uz len ako tak dat dokopy a chcelo by to vaznu znamost.

lonny

Som sa to raz snazil spocitat, ale to sa uz neda, su to uz roky a to si uz neviem spomenut na vsetko. No pocas vztahu som nikdy nepodviedol. Moja manzelka toho ma tiez hodne za sebou a nemyslim si, ze tym sme dako stratili na schopnosti byt dobri vo vztahu. U inych to je mozno inak, to uz neviem.

bella1988

podla mna to tiez nie je dolezite...dolezite je ci si teraz pre neho ta jedina a nie to kolko ich mal pred tebou...
inak ja som to tiez kedysi trochu riesila lebo moj priatel mal 3 a ma 23 rokov a ja mam 21 rokov a moj prvy a jediny bol on. kebyze som mala nejakych pred nim tak to vobec neriesim...

biopich

nechapem preco sa vo vztahu pitva kto mal kolko partnerov-iek najprv ste zvedavi a potom vas to trapi...keby ten moj vedel tak bohvie ci by somnou ostal :D take veci su zbytocne je to minulost a hotovo...

nijevela

čo ja viem... ja mam 24r a mala som 3 aj s tym aktualnym.. a nezda sa mi to ani malo, ani vela.. myslim, ze som s tym v pohode.... nechapem, čo tu riesite.. kazdy nech ma tolko, na kolko sa citi a nie tolko, kolko nakazali cudzi ludia na fore.... jajaj