Emulips

Akinimod

Pekný deň prajem dámy ja som tiež užívala emulips forte a bola som s ním spokojná. ja som mala strašné problémy s trávením a upravilo sa mi to. Mám ale ešte jedno zvyšné balenie tak ak by mal niekto záujem tak nech sa ozve na dominika.duranova@post.sk Samozrejme že cena bude nižšia ako od distribútorov.

terslova

Emulips funguje. Mám 15kg dolů za 6 mesiacov. Poradím Vám co nejlépe k tomu užívat ale pište na mailík, děkuji:)
Teršlová, 01-006436

Mirka1984

Dobrý deň!
Mám výborné skúsenosti s Emulipsom! Chcem ho poradiť všetkým, ktorý majú problémy s trávením. Môj problém sa týkal lenivého tráviaceho systému, čriev. Nepravidelná stolica, z toho prameniaca nervozita. Domáce receptíky starých mám nezaberali. Natrafila som na Emulips, po jeho užívaní sa mi trávenie upravilo, stolica pravidelná, pijem 2 l vody denne a nemám žiadny problém, ak by ste mali záujem, otázky, som ochotná poradiť. Pekný deň!!!

veronči

Je to skvelý produkt, výborný. sama ho užívam , blahodárne posobí na vaše zdravie. ja som síce zo začiatku pribrala ale potom to postupne šlo dole.

mala so problémy s vyprázdnovaním, s nafuknutím bruška, a celkovo ak som zjedla mastnejsie jedlo bolo mi velmi zle a samozrejme nadváha.

Emulips mi pomohol je pravda ze beriem uz druhé balenie , no netreba sa vzdávat, bylinkám trvá dlhsie kým zaučinkuju. ja som velmi spokojná.

tarantulka

ahojte ja som s emulipsom schudla za 2 tyzdne 3kg je to naozaj super papate na co mate chut a 3x denne po 10 kvapiek robi ozaj zazraky aj moja kamoska uz schudla ak mate zaujem mozete si ich objednat u mna
naposte na neposenda@centrum.sk

brenika

AHOJ, premýšľam o objednaní tohoto produktu..
Bojím sa však sklamania..
Cieľom je schudnúť pár kilečiek..
Prosím len úprimnú odpoveď..
MÔŽEM TÝM KVAPKÁM VERIŤ???

Denz

petaa- pusinkalinka pisala,ze napise sem ci je to hlupost,alebo nie:)
tak vydrz este par dni:)
Ak to nezaberie.....potom si mozes kupit probiotika a par vitaminov :)
a urobis lepsie:)