co ak najde priatel/priatelka to,co si tu pises?

lost

josie - ale kde :P :) ale dik :)

masasko- skusenosti :D

edusa - ked som sa chcel skovat, musel som takto sa naucit :)

inac niekedy je to tazke takto naucit skovavat sa, lebo hned ako uvidi ze sa snazis skovat, tak zisti ze nieco tam je :)
niekedy mozno pomaha to ze neskryjes vsetko ale len cast, a tak si bude mysliet ze nic neskryvas :)

edusa

lost si sikovny a si myslim ze on asi taky ako ty....som momentalne teraz cez prazdiny u sestry na PC ale od pondelka u seba na byzte...a mam ten firvox ci co,on mi to nainstaloval,len ked ja som v tomto niekedy zmatok a budem musiet sa zmenit za neregistrovanu...a to neviem ci a ako to zrusit tu registraciu,...budem musiet sa pozriet poriadne na to.))))))vdaka

lost

a este key scrambler addon ci ako sa to vola by sa oplatilo do toho firefoxu nainstalovat, to sluzi na to aby nefungovala vacsina keyloggerov. cize aj keby spehoval, tak uvidi nie to co pises ale toto "kjbi3b48f34bvft34" cize mix pismen, pretoze to je to co ten addon robi :)

potom su jeho sance este mensie :D

este lepsie by bolo nepustit ho k tvojmu pc, alebo ak to nie je riesenie, tak potom skryty operacny system v beznom operacnom systeme a jeho sance su este mensie :D

este by sa dalo pospekulovat :D

lost

Dnes prehra ten co spravy chybu ako prvy.

Ak sa bojis, ze sa ti dostane konkretne sem na zdravie.sk, tak by som miesto teba nepouzival registraciu, neulozil si heslo do prehlaidaca ani nikde nide, nepouzival historiu,.. teraz ma napada najlepsie by bolo pouzivat portable firefox, co skovas niekde hlboko na disk, sice to nevylucuje ze to nemoze najst, ale aspon zminimalizuje jeho sancu, vzdy ked ides prec od PC, by som ten portable firefox zmazal, a zrarkoval do "data.rar" vymatal koncovku.. toto cele by trvalo po nauceni asi 40 sekund pri spusteni prehliadaca a 10 sekund pri zavreti. sanca ze to najde je mala, pokial nepouziva keylogger, alebo iny activity logger :)

masasko

To je super priateľ, ked Ti takto "dôveruje" a hrabe sa v Ti vo veciach. Ty sa bojiš, čo tu najde, ja by som sa na skôr poriadne nahnevala...